جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، معاون حقوق بشر وزیر دادگستری از انتقال ۱۰ زندانی ایرانی به کشور خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در روز پنجشنبه مورخه ۶۷،۶،۲۲ از ساعت ۸ صبح، شهروندان را به دانشگاه تهران جهت شرکت در مراسم تشییع پیکر مطهر ۱۳۵ شهید دفاع مقدس جابجا می‌کند.

به گزارش صنعت نیوز، کارشناس هواشناسی: امروز در بیشتر مناطق کشور جوی آرام و پایدار حاکم است.

به گزارش صنعت نیوز، همزمان با روزهای سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) پیکر پاک و مطهر ۱۳۵ شهید گمنام دفاع مقدس این هفته در تهران تشییع می شود.

به گزارش صنعت نیوز، جانشین پلیس آگاهی پایتخت هشدار داد : مراقب شیادهای دوست نما باشید و از گرفتن هرگونه خوراکی و نوشیدنی در خارج از منزل خودداری کنید.

به گزارش صنعت نیوز، عضو شورای شهر تهران از دستگیری دو نفر خبر داد که از حادثه بریده شدن گوش کودک کار ؛ فیلمبرداری و آن را منتشر کرده اند.

به گزارش صنعت نیوز، در متن نامه سیدمحمدعلی افشانی به رستمی معاون هماهنگی و امور مناطق ، یزدانی معاون محترم خدمات شهری ، سلیمی شهردار منطقه 3 ، امینی رئیس سازمان بازرسی و سمیعی، رئیس حراست کل آمده است :

به گزارش صنعت نیوز، رئیس شورای شهر گفت : در حال حاضر بیش از هزار نفر در موسسه همشهری مشغول به کار هستند اما از نظر محتوایی نتوانسته است مردم را راضی کند.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر کل دفتر مدیریت مصرف و نظارت بر کاهش هدر رفت آب شرکت آب و فاضلاب گفت: در کشورهای اروپایی میانگین سرانه مصرف حدود 130 لیتر به ازای هر نفر در شبانه روز است و در ایران میانگین سرانه خانگی 157 لیتر به ازای هر نفر در شبانه روز است.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس پلیس پایتخت: بحمدالله با تلاش و مجاهدت‌های پیدا و نهان همکارانمان در پلیس تهران شاهد امنیتی بی‌نظیر در پایتخت هستیم.

به گزارش صنعت نیوز، جانشین سازمان وظیفه عمومی گفت : به ازای یک ماه جبهه ، یک درصد جانبازی و یک ماه اسارت والدین،12 روز کسرخدمت به مشمولان تعلق می گیرد.

به گزارش صنعت نیوز، بسیاری از افراد به دلیل فرار از درگیری با مسائل عرفی و عدم مسئولیت پذیری در سطح جامعه تلاش می کنند تا کودک خود را بدون هویت نگه دارند.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز معاونت نیروی انسانی ستاد کل نیرو‌های مسلح از ابلاغ ضوابط جدید کسر خدمت فرزندان ایثارگران به نیرو‌های مسلح خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، مسئول عملیات حج شرکت فرودگاه‌ها: نخستین پرواز برگشت حجاج ساعت ۲:۳۰ در قالب پرواز فوق‌العاده انجام شد.

به گزارش صنعت نیوز، سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر: هم اکنون ۷۴۰۰ مرکز درمانی و کاهش آسیب در زمینه اعتیاد در کشور فعالیت می‌کنند.

به گزارش صنعت نیوز، والدين افراد بيمه شده در سازمان تامین اجتماعی می توانند تحت تکفل فرزندشان از خدمات این سازمان برخوردار شوند.

به گزارش صنعت نیوز، سخنگوی ناجا در پی انتشار فیلم فحاشی و ضرب و شتم پلیس وظیفه شناس توسط سرنشین خودروی لندکروز، از شناسایی و دستگیری فرد ضارب با مجوز قضائی خبر داد .

به گزارش صنعت نیوز، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران : ۵۰ هزار رأس دام زنده برای روز عید قربان توزیع می شود که علاوه بر این گوشت ران نیز با قیمت کیلویی ۴۸ هزار تومان توزیع خواهد شد.

به گزارش صنعت نیوز، فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری ۵۵۵ سارق و مالخر و کشف انبار‌های قاچاق و احتکار کالا در چهاردهمین مرحله از اجرای طرح رعد خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، سرپرست حوزه نظارت گمرکات استان بوشهر از کشف و ضبط یک محموله بزرگ مشروبات الکلی­ در­ گمرک خبر داد.