جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، عضو هیأت عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران از تحقق ۳۸.۹۵ درصدی دولت الکترونیک در ایران خبرداد و گفت: با تحقق ۲۳ پروژه اولویت‌دار دولت الکترونیک در ۳ سال آینده حدود ۸۰ درصد خدمات دولت به صورت کاملاً الکترونیکی به مردم ارائه می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر عامل سازمان صنایع کوچک: کلینیک های تخصصی در ­روستاها مستقر می شوند و مشکلات صنایع را پیگیری می کنند.

به گزارش صنعت نیوز، جشنواره معرفی برترین‌های نوآوری محصول برای دومین سال متوالی با هدف شناسایی، ارزیابی و تعیین برترین نوآوری‌های شرکت‌های ایرانی در حوزه تولید و ارائه محصولات و خدمات جدید به مصرف کنندگان، زمینه معرفی و قدردانی از این تلاشگران صنعت و کسب و کار را فراهم آورد.

به گزارش صنعت نیوز، ­ ولي الدين مصلحتي شربياني در جمع خبرنگاران­ گفت:­ ­اين نوع برق رساني در برخي نقاط به صورت رايگان و در برخي نقاط محروم ديگر مثل روستاهاي کرمان و خراسان جنوبي هزينه کمي براي حفظ و نگهداري پنل هاي خورشيدي دريافت مي کند.

به گزارش صنعت نیوز ، محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به تولید نیمه صنعتی جوهرهای تصعیدی کاربردی در صنعت چاپ شیشه، سرامیک، پارچه و... با فناوری نانو شدند.

به گزارش صنعت نیوز ، سرپرست وزارت نیرو از طراحی بسته اقتصادی کردن صنعت برق خبر داد و گفت: برای تامین نیاز برق مصرفی در ۱۰ سال آینده، باید حداقل ۵۰ هزار مگاوات به ظرفیت شبکه اضافه شود.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران از اجرای طرح الکترونیک کردن اسناد تجاری خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون برنامه‌ریزی شرکت مادرتخصصی نیروگاه‌های حرارتی کشور گفت: اجرای برنامه بازتوانی نیروگاه‌ها می‌تواند باعث افزایش ۱۰ تا ۱۵ درصدی راندمان نیروگاه‌ها شود که البته این امر نیازمند سرمایه گذاری حداقل ۳ میلیارد دلاری است.

به گزارش صنعت نیوز، پژوهشگاه صنعت نفت در دهمین جشنواره و نمایشگاه بین‌المللی فناوری نانو؛ ۶ دانش فنی در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی ارائه خواهد کرد.

به گزارش صنعت نیوز، نخستین بار در کشور با استفاده از روش سرمایش ترموالکتریک برای تولید آب از رطوبت هوا، دستگاه تولید آب آشامیدنی در مقیاس آزمایشگاهی، با ظرفیت نیم تا 2 لیتر آب در روز متناسب با شرایط رطوبت در هوای شهری در پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای طراحی و ساخته شد.

به گزارش خبرخودرو، ایران و قبرس با امضای دو تفاهم نامه، همکاری‌های خود را در زمینه‌های انرژی و سایر فعایت‌های اقتصادی از جمله صنعت، تجارت، تولید، خدمات مالی، حمل و نقل، گردشگری، بهداشت، آموزش و نوآوری افزایش می‌دهند.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر عامل توانیر گفت : مصرف برق امسال با ثبت رشد 7 درصدی در پیک مصرف تابستان ، رکورد زد.

به گزارش خبرخودرو، دبیر ستاد علوم شناختی گفت: ایران رتبه دوم را در سطح منطقه در حوزه علوم شناختی دارد، اما باید جایگاه خود را توسعه دهیم.

به گزارش صنعت نیوز، نخستین همایش مدیران آینده صنعت برق کشور با هدف آشنایی با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، برنامه ششم توسعه، سیاست‌های جدید دولت در پرورش مدیران جوان و نظام‌های انتخاب مدیران چهارم و پنجم مهر در پژوهشگاه نیرو برگزار می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعلام تعرفه‌های اختیاری شرکت مخابرات ایران گفت: مدل پیشنهادی درحال بررسی است و در ۱۰۰ روز اول فعالیت نهایی و اجرا می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، سرپرست وزارت نیرو با اشاره به افزایش مصرف در تابستان امسال : از نظر زیربار بودن تاسیسات آب و برق فصل بسیار پرکاری داشتیم.

به گزارش صنعت نیوز، چهارمین نمایشگاه زیست فناوری با کار حول محور تقویت تجاری سازی محصولات این حوزه به کار خود خاتمه داد.

به صنعت نیوز، رئیس سمینار کشوری مشاوره ژنتیک گفت: ۲۵۶ مرکز مشاوره ژنتیک در سطح کشور توسط پزشکان دوره دیده (دوره هایی که توسط سازمان بهزیستی و به کمک اساتید برنامه ریزی و اجرا می‌شود) اداره می‌شوند و تاکنون یک میلیون پرونده مشاوره ژنتیک تشکیل شده است.

به گزارش صنعت نیوز، نخستین اپراتور نوع اول نسل جدید تلفن همراه (Full MVNO) به‌عنوان اولین تجربه واقعی همگرایی ثابت و سیار امروز به صورت رسمی راه‌اندازی شد.

به گزارش صنعت نیوز، هجدهمین کنگره بین المللی پزشکی تولید مثل در مرکز همایش‌های بین المللی برج میلاد آغاز به کار کرد.