جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، چهارمین نمایشگاه زیست فناوری با کار حول محور تقویت تجاری سازی محصولات این حوزه به کار خود خاتمه داد.

به صنعت نیوز، رئیس سمینار کشوری مشاوره ژنتیک گفت: ۲۵۶ مرکز مشاوره ژنتیک در سطح کشور توسط پزشکان دوره دیده (دوره هایی که توسط سازمان بهزیستی و به کمک اساتید برنامه ریزی و اجرا می‌شود) اداره می‌شوند و تاکنون یک میلیون پرونده مشاوره ژنتیک تشکیل شده است.

به گزارش صنعت نیوز، نخستین اپراتور نوع اول نسل جدید تلفن همراه (Full MVNO) به‌عنوان اولین تجربه واقعی همگرایی ثابت و سیار امروز به صورت رسمی راه‌اندازی شد.

به گزارش صنعت نیوز، هجدهمین کنگره بین المللی پزشکی تولید مثل در مرکز همایش‌های بین المللی برج میلاد آغاز به کار کرد.

به گزارش صنعت نیوز، سرپرست وزارت نیرو گفت: صنعت برق حدود 30 هزار میلیارد تومان به بانکها و بخش خصوصی بدهکار است که میزان بدهی این صنعت به پیمانکاران حدود 4 تا 5 هزار میلیارد تومان است.

به گزارش صنعت نیوز، دبیر اجرایی هجدهمین کنگره بین‌المللی میکروب شناسی گفت: میکروب‌ها می‌توانند در بروز بیماری‌های غیر عفونی مختلفی تاثیر گذار باشند و امروزه ثابت شده این نوع میکروب‌ها تاثیر زیادی در بروز بیماری‌های اعصاب و روان، قلبی و عروقی، چاقی، دیابت و بیماری‌های متابولیک دارد.

به گزارش صنعت نیوز، در هفته دولت 4 هزار و 466 طرح با اعتباری بالغ بر 2 هزار و 200 میلیارد تومان در بخش های توزیع و انتقال به بهره برداری خواهد رسید و در بخش تولید نیز طرح هایی بهره برداری خواهد شد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز از افتتاح 14 افتتاح توسعه و بهسازی شبکه توزیع برق با اعتباری بیش از 4میلیارد تومان در هفته دولت در کلانشهر اهواز خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس پژوهشگاه رویان و هجدهمین جشنواره بین‌المللی پزشکی تولید مثل و سیزدهمین کنگره بین‌المللی سلول‌های بنیادی گفت: هجدهمین جشنواره بین‌المللی پزشکی تولید مثل و سیزدهمین کنگره بین‌المللی سلول‌های بنیادی از هشتم تا ۱۰ شهریور برگزار می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، دبیرعلمی هجدهمین کنگره بین المللی میکروب شناسی ایران با اشاره به اینکه میزان خطر عفونت‌های بیمارستانی به میزان عفونت و محل عفونت بستگی دارد گفت: با استفاده از سلول‌های بنیادی می‌توان جهت درمان بیماری‌های صعب العلاج به وجود آمده از باکتری‌ها مقاوم به انواع آنتی بیوتیک استفاده کرد.

به گزارش صنعت نیوز، دبیر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو گفت: هم اکنون محصولات نانو فناور به بیش از ۲۰ کشور معتبر جهان صادر می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، چیت چیان گفت: از ۸۰ درصد نیروگاههای قابل واگذاری بیش از ۵۵ درصد در سال‌های گذشته به بخش خصوصی واگذار شده و ۲۵ درصد باقیمانده نیز در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار دارد که به ترتیب واگذار خواهد شد.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر نیرو گفت: اجازه سرمایه گذاری به خارجی‌ها و خرید تجهیزات از آن‌ها دو موضوع متفاوت است.

به گزارش صنعت نیوز، روزهای گرم تابستان برای اینکه چراغ خانه‌های ما روشن بماند و نسیم خنک را در تابستان حس کنیم، صنایع بزرگ بدون لطمه وارد شدن به کارشان به کمک صنعت برق آمدند.

به گزارش صنعت نیوز، مسئول کارگاه پرستاری شیمی درمانی با تأکید بر ضرورت راه اندازی رشته تخصصی کارشناسی ارشد در زمینه سرطان گفت: تلاش شده است از طریق برگزاری کارگاه آموزشی، پرستاران با رویکردهای نوین در حوزه انکولوژی آشنا شوند.

به گزارش صنعت نیوز، ارزش تجارت بین المللی کالا هم اکنون معادل 19 تریلیون دلار است و گمرکات، سازمان های حیاتی دست اندرکار در این اقتصاد جهانی هستند.

به گزارش صنعت نیوز، اوج مصرف برق در روز گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل با افزایش بیش از ۴ هزار مگاواتی روبرو شد و عدد ۵۲ هزار و ۷۵۳ مگاوات را ثبت کرد.

به گزارش صنعت نیوز، کاروان رباتیک کشورمان با کسب 19 مقام از بیست و یکمین دوره مسابقات جام جهانی روبوکاپ، جمعه شب از ژاپن به میهن بازگشت و در فرودگاه امام خمینی (ره) مورد استقبال علی اکبر ولایتی رئیس هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی و استاندار قزوین قرار گرفت.

به گزارش صنعت نیوز، تیم رباتهای امدادگر مجازی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در چهارمین و آخرین روز برگزاری بیست و یکمین دوره مسابقات جهانی ربوکاپ 2017 ژاپن، در مرحله پایانی رقابت ها موفق شد مقام نایب قهرمانی جهان را کسب کند.

به گزارش صنعت نیوز، تیم ربات‌های انسان نمای دانشگاه صنعتی امیرکبیر با پیروزی بر تیم آلمان به مقام سوم لیگ ربات‌های انسان نمای اندازه نوجوان مسابقات جهانی ربوکاپ ۲۰۱۷ ژاپن دست یافت.