جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، معاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: ما به دنبال جلوگیری از کاهش واردات یا تولید خودرو در داخل کشور نیستیم اما معتقدیم که قیمت خود را باید کاهش و هزینه نگهداری آن افزایش یابد.

به گزارش صنعت نیوز، فروش ويژه كاميون كِشنده استرالیس 540 و ون مسافری ایویکو A36-15 با شرایط متنوع خرید برای متقاضیان آغاز شد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو از توقف مجدد خودرو داخلی به بازار از سوی شرکتهای تولید کننده خودرو خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، قطعات منفصله جهت تولید اتومبیل سواری در چهار ماهه نخست امسال در صدر فهرست واردات قرار گرفته است.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس استاندارد: اگر خودروساز نتوانست استاندارد‌های لازم را کسب کند آن زمان مانع از تولید محصول می‌شویم.

به گزارش صنعت نیوز، میزگرد بررسی خصوصی سازی صنعت خودرو کشور با حضور رئیس کمیسیون ویژه اصل ۴۴، دبیر انجمن خودروسازان ایران ، مدیرعامل اسبق سایپا و رئیس اسبق انجمن قطعه سازی کشور در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

به گزارش صنعت نیوز، سعید موتمنی با اشاره به افزایش 35 درصدی قیمت خودرو در هفته گذشته افزود: شرکت ایران خودرو با کاهش عرضه به بازار سبب افزایش قیمت این کالا شد که این هفته با تغییر در حجم عرضه با کاهش اندکی در قیمت این کالا مواجه هستیم.

به گزارش صنعت نیوز، علي كريمي مدير عامل شركت ايران خودرو فارس با بيان اين مطلب گفت: ازابتداي تيرماه سال جاري به دليل عدم تامين قطعه از سوي برخي قطعه سازان 1500 دستگاه پژو پارس با كسري توليد و در پاركينگ اين شركت وجود دارد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از شرکت سالارگستر، تولید کننده برخی از قطعات تیبا و پراید بازدید کرد.

به گزارش صنعت نیوز، بیش از 303.5 هزار دستگاه انواع سواری، 14.5 هزار دستگاه وانت و 1002 دستگاه اتوبوس، مینی بوس و ون در سه ماهه نخست­ امسال تولید شد که به ترتیب نسبت به مدت مشابه سال قبل 4.5 درصد،­ 11.2 درصد و 30 درصد رشد تولید نشان می دهد.

به گزارش صنعت نیوز، مدير كيفيت شركت سايپاديزل گفت: بر اساس اعلام شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران، كاميونت فوتون با انجام بهبود كيفيت، موفق به كسب دو ستاره كيفي شود كه اين دستاورد، نتيجه برنامه ريزي هاي جامع و مدون ارتقاء كيفيت در سايپاديزل است.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر صنعت دستور داد روند پیش‌فروش اینترنتی مزدا ۳ در سوم مرداد بررسی و فهرست خریداران اعلام شود.

به گزارش صنعت نیوز، نماينده ولي فقيه، معاون رئيس جمهور و رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران ضمن بازديد از خطوط توليد شركت سايپا،‌ در نشستي با مديرعامل گروه خودروسازي سايپا از مشكلات موجود در اين صنعت آگاه و سپس در جمع ايثارگران و فرزندان شاهد اين گروه خودروساز حضور يافت.

به گزارش صنعت نیوز، بررسی‌های نشان می‌دهد با افزایش سرعت خودرو از 30 به 50 کیلومتر در ساعت، احتمال فوت عابر پیاده در صورت برخورد با چنین خودرویی 8 برابر افزایش می‌یابد.

به گزارش صنعت نیوز، مدير پروژه SP100 در مركز تحقيقات و نوآوري صنايع خودرو سايپا گفت: در پروژه SP100 سه مدل كاملا"به روز ايراني بر روي يك پلتفرم جديد طراحي شده كه رهام مدل سدان اين پلتفرم است و در طراحي نماي بيروني و چراغ هاي آن از پرنده شاهين الگو گرفته شده است.

به گزارش خبر خودرو، رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران از آغاز بازنگری در طرح جامع حمل و نقل شهر تهران خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، در اين نمايشگاه كه از 26 لغايت 29 تير ماه در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي استان فارس برگزار مي شود،‌ 25 نمايندگي منتخب شركت ايران خودرو در سالن بهار و در فضايي بالغ بر 1400 متر مربع، محصولات اين خودروساز را به نمايش مي گذارند.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر صنعت از توجه ویژه رئیس­ ­جمهور به گزارش ۲۰ صفحه‌ای این وزارتخانه برای شفاف سازی پرونده تخلف واردات خودرو‌های خارجی تشکر کرد.

به گزارش صنعت نیوز، براساس نتايج منتشر شده از سوي شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران شش محصول ایران خودرو با چهار ستاره كيفي بالاترين سطح كيفي موجود در محصولات ساخت داخل را از آن خود کردند.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران: از ۳۷۰۰ پرونده شکایت از وارد کنندگان خودرو در تهران به ۲۷۰۰ مورد به طور کامل رسیدگی و به تعزیرات معرفی شده است.