جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، مسئول روابط عمومی گمرک: هنوز آمار دقیقی از تعداد خودرو‌های نگهداری شده در انبار‌ها وجود ندارد و این سازمان برای ترخیص نیاز به مجوز‌های قانونی دارد و تا مجوز‌ها به دستش نرسد اجازه ترخیص این خودرو‌ها را نمی‌دهد.

به گزارش صنعت نیوز، سخنگوی شرکت ملی پالایش: از این تعداد ۳۰۰ هزار نفر حضوری در دفاتر پلیس ۱۰+ درخواست خود را ثبت کرده‌اند.

به گزارش صنعت نیوز، عضو هیئت ­عامل سازمان راهداری گفت: سازمان راهداری در بخش توزیع لاستیک خودرو‌های سنگین، ­ فقط­­ از طریق انجمن‌ها کمک می‌کند­، اما تهیه این لاستیک‌ها به عهده این سازمان نیست و وظیفه وزارت صنعت است.

به گزارش صنعت نیوز، شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی ایران در ­از تمدید یک هفته ای مهلت ثبت نام کارت سوخت المثنی تا اول دی ماه خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی،­ از ثبت نام کارت سوخت المثنی بیش از یک میلیون نهصد هزار نفر بصورت غیر حضوری خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: قیمت گذاری خودرو توسط سازمان حمایت بر اساس ضوابط قیمت گذاری مصوب هیئت، تعیین و تثبیت قیمت ها صورت می گیرد.

به گزارش صنعت نیوز، سخنگوی شرکت ملی پالایش از ابطال بیش از ۸ هزار کارت سوخت غیر قانونی مهاجر با آغاز ثبت‌نام کارت سوخت المثنی خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: امکان لغو یا ویرایش اطلاعات درخواست صدور کارت المثنی سوخت فراهم شده است.

به گزارش صنعت نیوز، اجرای طرح اتصال کارت‌های بانکی به نظام مدیریت مصرف سوخت کشور در نظام بانکی انجام شد.

به گزارش صنعت نیوز، ثبت نام اینترنتی مالکان خودرو و موتورسیکلت فاقد کارت سوخت صبح امروز آغاز شد.

به گزارش صنعت نیوز، ثبت نام کارت سوخت های المثنی برای متقاضیانی که کارت سوخت خود راگم کرده اند یا به هردلیلی فاقد کارت سوخت هستند از امروز آغاز شد.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر نفت گفت: ​­­وضع جایگاه‌های سوخت و جایگاه داری متناسب با پیشرفت ایران نیست و مردم را راضی نمی‌کند.

به گزارش صنعت نیوز، عضو هیئت عامل راهداری: سازمان برنامه و بودجه با راه اندازی ۲ هزار دوربین ثبت تخلف سرعت در جاده‌ها موافقت کرد.

به گزارش صنعت نیوز، سازمان حفاظت محیط زیست: از ابتدای فروردین سال ۹۸ خودرو‌های فاقد استاندارد یورو ۵ شماره گذاری نمی‌شوند.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر صمت: خودروسازان باید به تعهداتشان در برابر کسانی که قرارداد فروش قطعی خودرو دارند عمل کنند.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس ­­اتحادیه فروشندگان خودرو: هر تعداد خودرو صفر نیاز باشد می‌توان با قیمت بازار خرید، در حالیکه کانال عرضه این خودرو‌ها نامعلوم است!

به گزار صنعت نیوز، سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران فردا با حضور مقامات وزارت صنعت، معدن و تجارت و مدیران شرکت های خودروساز داخلی گشایش می یابد.

به گزارش صنعت نیوز، بر اساس مصوبه امروز مجلس شورای اسلامی موضوع بررسی اتفاقات اخیر در ثبت سفارش خودرو به قوه قضاییه ارجاع شد.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: کارگروه کارشناسی برای بررسی موانع و مشکلاتی که در ماه های اخیر در بخش تولید و نوسان قیمت ها و ثبت نام خودرو پیش آمده تعیین شده و من شخصا با همکاری خودروسازان به طور جدی پیگیر حقوق مردم هستم.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو: به دلیل تغییر نیافتن وضعیت عرضه خودرو داخلی به بازار، تفاوت قیمت این کالا در کارخانه و بازار همچنان افزایشی است.