جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل ساپكو درحاشیه برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو اصفهان، ‌از تولیدآزمایشی برخی از قطعات خودروی 301 و تست قالب های این خودرو بازدیدكرد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شركت سازه‌گستر سایپا گفت: با تخصیص منظم منابع مالی از سوی گروه سایپا به قطعه‌سازان زنجیره تأمین، رونق تولید در این گروه محقق شده است.

به گزارش صنعت نیوز، خودروهای پرستاره رده های کیفی در اردیبشهت ماه، از سوی دفتر صنایع خودرو و نیرو محرکه معرفی شدند.

به گزارش صنعت نیوز، عضو هیئت مدیره و معاون نظارت بر کالاهای سرمایه ای و خدمات سازمان حمایت در پی گزارش سایت نود اقتصادی با موضوع «پیش فروش های سرکاری کرمان موتور/ سازمان حمایت کجاست ؟» جوابیه ای صادر و اعلام کرد:سازمان حمایت پیگیر اجرایی شدن تعهدات کرمان موتور خواهد بود.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل ایران خودرو دیزل گفت: سهم ایران خودرو دیزل در بازار خودروهای تجاری و سنگین از سه و نیم درصد در سال 96 به حدود 16 درصد در سال 97 و بیش از پنج برابر افزایش یافته است. این افزایش در بازه زمانی 12 ماه محقق شده است.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به ضرورت توسعه و تامین داخلی قطعات به عنوان یکی از اساسی ترین محورهای هدف گذاری شده در سال ۹۸، بر برگزاری نمایشگاه دائمی قطعات وارداتی برای ساخت آنها در داخل کشور تاکید کرد.

به گزارش صنعت نیوز، گروه خودروسازی سایپا در دوماه نخست امسال، 50.1 درصد از سهم بازار خودرو كشور را به خود اختصاص داد.

به گزارش صنعت نیوز، گروه صنعتی ایران خودرو به منظور پاسخگویی به نیاز و تقاضای بازار به محصولات با گیربكس اتوماتیك، محصول دناپلاس را به گیربكس اتوماتیك شش سرعته مجهز می‌كند.

به گزارش صنعت نیوز، به گفته مشاور عالی و دستیار ویژه وزیر صمت با تکمیل خودروهای دارای کسری قطعات، خودروسازان به زودی 100هزار خودرو جدید به بازار عرضه می‌کنند.

به گزارش صنعت نیوز، تفاهم‌نامه سه‌جانبه همکاری جایگزینی تاکسی‌های فرسوده با تاکسی‌های برقی میان شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت، سازمان تاکسیرانی شهر تهران و شرکت خودروسازان جنوب امضا شد.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر صنعت، معدن و تجارت با صدور حکمی سیدرضا مفیدی را به عنوان مدیرکل دفتر صنایع خودرو و نیرو محرکه این وزارتخانه منصوب کرد.

به گزارش صنعت نیوز، نخستين نشست مشترك ساپكو و سازندگان پروژه توليد خودرو 301 با هدف اعلام سياست هاي گروه صنعتي ايران خودرو درباره توليد اين خودرو و رويكردهاي جديد ساپكو در توسعه زنجيره تامين و خودكفايي برگزار مي‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، گروه خودروسازي سايپا با توليد ۴۲ هزار و ۸۵۱ دستگاه خودرو در ارديبهشت ماه، بيشترين ميزان توليد محصول در ده ماهه گذشته را به ثبت رساند.

به گزارش صنعت نیوز، سازمان بازرسی کل کشور خواستار لغو مصوبه ستاد تنظیم بازار و بازگشت شورای رقابت به عرصه قیمت‌گذاری خودرو شد.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر صنعت،معدن و تجارت در راستای اولویت های این وزارتخانه در سال رونق با صدور دستوری خطاب به معاون امور صنایع خود بر ایجاد نمایشگاه قطعات وارداتی شرکت های بزرگ و فعال و دعوت از صنعتگران و قطعه سازان برای ساخت داخلی کردن این قطعات تاکید کرد.

به گزارش صنعت نیوز، مديرعامل ايساكو از جايگزيني منابع جدید تامين قطعات یدکی در شرايط تحريم خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، تسریع در تامین سرمایه مورد نیاز صنعت قطعه سازی و خودروسازی با محوریت رفع تعهدات ارزی و تسهیل تزریق نقدینگی به این صنعت با حضور معاون امور صنایع وزارت صنعت ، معدن وتجارت مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش صنعت نیوز، حدود ۳ هزار و ۳۰۰ دستگاه از ۱۳ هزار دستگاه خودروی سواری وارداتی براساس مصوبه هیئت وزیران،در صورتی که از سیستم بانکی تأمین ارز شده باشد از گمرک ترخیص خواهد شد.

به گزارش صنعت نیوز، رئيس هيأت‌مديره گروه خودروسازي سايپا گفت: تمامي خودروهاي داراي كسري قطعات پيشرفته در اين مجموعه، درحال تكميل شدن است و به‌محض رسيدن به مرحله تجاري، به بازار عرضه خواهند شد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون برنامه‌ريزی جامع توليد سايپا گفت: باتوجه‌به استقبال مشتريان بازار از كوييك و كسب سه‌ستاره كيفی در نخستين ارزيابی سال 98، سايپا توليد اين خودرو را افزايش مي‌دهد.