جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با افزایش تولید، قیمت خودرو کاهش خواهد یافت

به گزارش صنعت نیوز، فروش فوری محصولات ایران خودرو و سایپا از امروز آغاز می‌شود

به گزارش صنعت نیوز، فروش فوری محصولات ایران خودرو و سایپا از فردا آغاز می‌شود

به گزارش صنعت نیوز، وزیر صمت: گرانی خودرو ارتباطی با به کارگیری فرمول این وزارتخانه ندارد و برای ارزانی خودرو، تولید باید افزایش یابد

به گزارش صنعت نیوز، شرکت صنعت خودرو آذربایجان ، با انتشار اطلاعیه ای جدول زمان بندی تحویل خودرو های معوق خود را اعلام کرد.

به گزارش صنعت نیوز، اعمال محدودیت های بین المللی بر اقتصاد کشور هر چند موجب شده که تعهدات خودروسازان به مشتریانشان به تعویق بیفتد اما در این میان شاهد ابتکار برخی از شرکتهای بخش خصوصی برای پایان بخشیدن به این ماجرا هستیم.

به گزارش صنعت نیوز، شنیده ها حاکی از آن است که شرکت صنعت خودرو آذربایجان در راستای ایفای تعهدات خود به مشتریان راهکارهای مناسبی را برای تامین قطعات مورد نیاز محصول خود فراهم آورده است.

به گزارش صنعت نیوز، معاون امور صنایع وزارت صمت درخصوص تمهیدات این وزارتخانه برای کمک به خودروسازان به منظور عبور از بحران تحریم ها اظهار داشت: با هدف حمایت از خودروسازان برای عبور از شرایط بحرانی موجود، پکیج ساماندهی بازار خودرو به تصویب ستاد اقتصاد مقاومتی کشور به ریاست آقای جهانگیری معاون اول محترم رئیس جمهور رسیده است.

به گزارش صنعت نیوز، دستورالعمل اجرایی هیئت­ وزیران در خصوص تعیین تکلیف خودرو‌های دپو شده و ضوابط ورود و ترخیص خودرو‌ها اعلام شد

به گزارش صنعت نیوز، اخیراً یکی از شرکتهای شناخته شده تولید تایر و لاستیک به یک بدهکار بزرگ سیستم بانکی واگذار شده که با توجه به چالشهای اخیر ایجاد شده برای شرکتهای خصوصی شده، لزوم ورود و حساسیت نهادهای نظارتی و شفافیت واگذاری اخیرا دو چندان شده است.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس­ اتحادیه فروشندگان خودرو قیمت خودرو را از نظر مصرف کننده غیرمنطقی دانست

به گزارش صنعت نیوز، معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در رابطه با اجرای تعهدات خودروسازان در پیش فروش خودروها گفت: خودروسازان ملزم هستند به تعهدات خود در قبال مشتریان پاسخ دهند. اگر زمان این تعهدات، سررسید شده باشد باید قیمتی که در پیش فروش عادی ذکر شده برابر با قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد باشد.

به گزارش صنعت نیوز، خان کرمی از پیشنهاد واگذاری محصولات پیش فروش شده ایران خودرو بدون افزایش قیمت به مشتریان خبر داد

به گزارش صنعت نیوز، وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: خودروسازان باید 80 درصد تولیدات خود را به تعهداتشان اختصاص دهند و 20 درصد بقیه هم اگر امکانش بود به فروش برسانند.

به گزارش صنعت نیوز، دبیر انجمن خودروسازان ایران ضمن تاکید بر غیر عمد بودن تاخیر در تحویل خودروهای پیش فروش شده اظهار داشت: متاسفانه شاهد تعویق تحویل خودروهای ثبت نامی هستیم اما بنده به عنوان مسئول انجمن خودروسازان ایران علاوه بر عذر خواهی از مردم تاکید می کنم این تاخیر ها کاملا ناخواسته اتفاق افتاده زیرا با آغاز تحریم ها اولین بخشی که مورد تحریم قرار گرفت صنعت خودرو بود.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر صمت با فراخواندن مدیران عامل دو خودروسازی بزرگ کشور برای عمل نکردن به تعهدات فروش خود هشدار داد

به گزارش صنعت نیوز، پیش فروش محصولات پرتیراژ گروه صنعتی ایران خودرو از فردا (۲۴ دی ماه) آغاز می‌شود

به گزارش صنعت نیوز، عضوکمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس اعلام کرد متاسفانه شرکت‌های خودروساز به دلیل زیان‌ده بودن، قادر به جبران هزینه‌های خود نیستند و این موضوع به یک چالش اصلی در صنعت خودرو تبدیل شده است.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران از الزام یک خودروساز داخلی به فراخوان خودروهای معیوب خبرداد.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر صنعت، معدن و تجارت از تدوین بسته‌ای برای افزایش تولید، کیفیت و کاهش قیمت خودرو‌های داخلی خبر داد