جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، پیشنهاد تعیین کرایه حمل‌ونقل جاده‌ای داخلی بار بر اساس تن-کیلومتر در شورایعالی هماهنگی ترابری به تصویب رسید.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس پلیس راهور ناجا برخی اخبار مبنی بر تغییرضوابط شماره گذاری خودروهای سواری را رد کرد و افرود: شرایط و استانداردهای ضروری برای شماره گذاری خودروهای سواری تغییری نکرده است.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس­ اتحادیه فروشندگان خودرو از کاهش قیمت خودرو در ادامه روند افت نرخ ارز در بازار خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون وزیر صنعت: درحال کار کارشناسی برای ارائه پیشنهادی در خصوص حل مشکل خودرو‌های وارداتی هستیم که در کمرگ مانده است.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو گفت: با کاهش نرخ دلار و افزایش تعداد فروشندگان خودرو در بازار ،​حاشیه بازار در خودروهای داخلی کاهش یافته است.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس سازمان توسعه تجارت گفت: بزودی بازار لاستیک خودروهای سنگین به تعادل می رسد.

به گزارش صنعت نیوز، دبیر انجمن پالایشگاه‌های روغن سازی گفت: برای حل مشکل کامیون داران و تامین روغن مورد نیاز آن‌ها طرح عرضه مستقیم کالا ازجانب شرکت‌های روغن سازی به اجرا درآمده است.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعملیات فروش و امور نمایندگی‌های سایپا: نمایندگی‌های سایپا اجازه فروش خودرو‌های مشتریان را ندارند و اگر از بخشنامه‌ها تخلف کنند سلب مجوز می‌شوند.

به گزارش صنعت نیوز،سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس گفت: واردات خودرو‌های خارجی باید تسهیل شود و تعرفه خودرو باید تا ۲۰ درصد تا سال ۱۴۰۰ کاهش پیدا کند.

به گزارش صنعت نیوز، پیش فروش ۵۳ هزار دستگاه از محصولات گروه صنعتی ایران خودرو طی امروز آغاز شد.

به گزارش صنعت نیوز، براساس برنامه ريزي انجام شده در گروه خودرو سازي سايپا در شهريور ماه سال جاري بيش از 26 هزار دستگاه خودرو از محصولات اين گروه خودروساز به مشتريان تحويل شده است.

به گزارش صنعت نیوز، نعمت بخش گفت: از خرداد امسال ­یک سری از قطعات به دلایل مختلف،‌ در گمرک معطل ماندند که پس از صدور مجورهای لازم ترخیص قطعات از گمرک تسهیل شد.

به گزارش صنعت نیوز، گمرک ایران در تشریح توصیه‌های گمرکی به واردکنندگان: واردات خودرو فعلا ممنوع است و مصوبه جدیدی در این خصوص به گمرک ابلاغ نشده است.

به گزارش صنعت نیوز، معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش ایران‌خودرو گفت: طرح پیش فروش ویژه ۴۰ هزار دستگاه­­ برخی از محصولات این شرکت، ­ پس از دریافت مجوز‌های لازم، ​ به زودی اجرا خواهد شد.

به گزارش صنعت نیوز، نشست بررسی مشکلات خودروسازان و قطعه سازان در دادستانی تهران برگزار شد.

به گزارش صنعت نیوز، مرحله جدید اعطای برچسب انرژی به خودروها ۲ سال دیگر انجام می‌شود، بنابراین خودروسازان ۲ سال وقت دارند کیفیت خودروهای خود را در مصرف سوخت افزایش دهند.

به گزارش صنعت نیوز، دبیرانجمن قطعه سازان کشور: متاسفانه بیش از ۱۵ هزار میلیارد تومان طلب تولید کنندگان قطعات خودرو از خودروسازان کشور است که با وضعیت موجود امکان وصول آن وجود ندارد.

به گزارش صنعت نیوز، پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از این هفته با تخلفات نداشتن معاینه فنی و خودروی دارای نقص فنی دودزا و منجر به آلودگی برخورد می‌کند.

به گزارش صنعت نیوز، سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، انحصار و حمایت‌های انحصاری از صنعت خودروی کشور را عامل اصلی مشکلات کنونی بازار خودرو دانست.

به گزارش صنعت نیوز، بر اساس آمارهای گمرک واردات قطعات خودرو در ۵ ماهه نخست امسال رشد ۱۰۰ داشته است .