جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، مدیر کل دفتر صنایع خودرو و نیرو محرکه وزارت صمت گفت: در نخستین میز تعمیق ساخت داخل خودرو، 740 میلیارد تومان قرارداد برای داخلی سازی 35 قطعه مورد نیاز توسط32 قطعه ساز منعقد شده که داخلی سازی 7 قطعه به تولید انبوه رسید.

به گزارش صنعت نیوز، بر اساس گزارش ارزشیابی کیفی انجام شده در تیرماه در گروه خودروهای سبک و در بخش سواری خودروهای پژو 2008 شرکت ایران خودرو/ایکاپو و سیتروئنc3 سایپا/سیتروئن موفق به دریافت پنج ستاره کیفی شدند و بیشترین امتیاز را در خرداد امسال به خود اختصاص دادند و 12 خودروی سواری دیگر توانستند چهار ستاره کیفی به دست آورند.

به گزارش صنعت نیوز، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران اعلام کرد: از صبح روز سه شنبه ۲۲ مرداد تمام وسایط نقلیه بنزینی باید برای دریافت سوخت، از کارت سوخت خودرو خود استفاده نمایند.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت ملی پخش اعلام کرد: مردم نگران دریافت سوخت نباشند؛ تا همه دارای کارت نشده اند،کارت جایگاه‌ها فعال می‌ماند.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل دفتر بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت صنعت، معدن و تجارت، اعلام کرد: فعالیت های "شرکت لیزینگی خودرو نام آوران آگهی میهن" فاقد هر گونه مجوز از مراجع ذیصلاح بوده و غیر قانونی است.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل دفتر صنایع خودرو و نیرومحرکه وزارت صمت گفت: با کناره گیری کیا موتورز از گردونه تولید در ایران، هیچ ضرری متوجه مصرف کنندگان نیست، چرا که هزار دستگاه سراتو پیش از این تولید شده، قطعات و لوازم یدکی آن در انبارهای گروه خودرو سازی سایپا ساماندهی شده است.

به گزارش صنعت نیوز، شرکت کروز در فراخوان عمومی از تمام کسانی که در زمینه طراحی و ساخت قطعات پیشرفته خودرو، طرح، پیشنهاد و یا نمونه ساخته شده ای دارند دعوت به همکاری کرد .

به گزارش صنعت نیوز، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: دو شرکت تولیدی در استان سمنان توان تولید بالغ بر 3 هزار دستگاه لودر و کامیون را در این استان دارا هستند.

به گزارش صنعت نیوز، شرکت کره‌ای کیاموتورز هم بعد از بدعهدی رنو فرانسه، سیتروئن فرانسه و برلیانس چین، به پیروی از تحریم‌های یک‌جانبه امریکا، به‌همکاری با ایران و گروه خودروسازی سایپا پایان داد.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به افزایش قیمت برخی خودرو‌ها در روز گذشته گفت: سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان در حال بررسی افزایش قیمت خودرو یکی از خودروسازان در روز گذشته است.

به گزارش صنعت نیوز، گمرک ایران در پیشنهادی به وزارت اقتصاد خواستار آن شد که با اصلاح تصویب نامه هیئت وزیران، ۱۰۴۸ خودرو دپو شده هر چه سریعتر ترخیص شود.

به گزارش صنعت نیوز، دستیار ویژه وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ایران خودرو ۶۵۰ و سایپا ۳۰۰ قطعه وارد می‌کنند که امکان تولید بیشتر این قطعات در داخل وجود دارد.

به گزارش صنعت نیوز، نتیجه ارزیابی شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران با نام اختصاری و لاتین ISQI از نحوه ارائه خدمات پس از فروش شركت های عرضه كننده خودرو در سال 1397 منتشر شد و شركت سایپایدك، ارائه دهنده خدمات پس از فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا مقام نخست را در شاخص نمایندگی های خدمات پس از فروش كسب كرد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: باید صنعتگران در زمینه تامین و تدارک مواد اولیه و تجهیزات از ظرفیت های داخلی استفاده کنند که ارزش این اقدام، در مقابله با دشمن کمتر از ساقط کردن پهباد آمریکایی نیست.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: برای واگذاری خودروسازان بزرگ به بخش خصوصی یک فرآیند سه مرحله ای تعریف شده است.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر صمت گفت: شرکت‌های ایران خودرو و سایپا امسال باید دو هزار میلیارد تومان از منابع خود را از فروش شرکت‌های وابسته تامین کنند.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو از کاهش ۳۰ درصدی قیمت خودرو‌های داخلی​، مونتاژ و وارداتی در بازار خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون امور صنایع وزارت صنعت گفت: ۱۵ درصد واحد‌های قطعه سازی خودرو کمتر از ظرفیت کار می‌کنند.

به گزارش صنعت نیوز، معاون امور صنایع وزارت صمت گفت: ۷۴۰ میلیارد تومان قرارداد میان تامین کنندگان خودرو های پر تیراژ با قطعه سازان منعقد شده است.

به گزارش صنعت نیوز، وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: به هیچ وجه اجازه نمی دهیم خودروسازان به سمت قطعه سازی بروند.