جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز ، بانک مرکزی پیش ازاین اعلام کرده بود ازاول آذر حساب های راکد را در کل شبکه بانکی خواهد بست.

به گزارش صنعت نیوز ، قیمت طلا و سکه در بازار امروز استان به شرح زیر اعلام شده است.

به گزارش صعنت نیوز ، حسن یونس سینکی در دهمین اجلاس دوره ششم نمایندگان اتاق اصناف با اشاره به اینکه فروشگاه های زنجیره ای تهدیدی برای جامعه خرد صنفی محسوب می شود ، افزود: 3 میلیون واحد صنفی( 2.5میلیون واحد دارای جواز و 500 هزار واحد بدون جواز) امروز در معرض این پدیده جدید قرار گرفته‌اند که باید این واحدها نیز در این فروشگاه ها جای خود را باز کنند.

به گزارش صنعت نیوز ، براساس آمار اعلام شده از سوی بانک مرکزی چک های وصولی در شهریور امسال نسبت به ماه قبل از آن از نظر تعداد و مبلغ به ترتیب 6.5 درصد و 5.9 درصد کاهش نشان می دهد. در این ماه، در کل کشور 84.4 درصد از کل تعداد چک های مبادله ای و 78.2 درصد از کل مبلغ چک های مبادله ای وصول شده اند.

به گزارش صنعت نیوز ، در جلسه شورای پول و اعتبار، گزارش بانک مرکزی در خصوص پرداخت بیش از نیم میلیون فقره وام ازدواج در قالب یک طرح ضربتی و همچنین آخرین وضعیت ساماندهی تعاونی های غیرمجاز ارائه شد.

به گزارش صنعت نیوز ، نشست وزیر امور اقتصادی و دارایی با رئیس و هیئت مدیره سازمان بورس و مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره ارکان بازار سرمایه برگزار شد.

به گزارش صنعت نیوز ، کارگروه ستادی بودجه ریزی بر مبنای عملکرد برای سال ۹۷ به میزبانی سازمان برنامه و بودجه استان تهران برگزار شد.

به گزارش صنعت نیوز ، عضو هیئت مدیره کنفدراسیون صادرات ایران بر ضرورت لزوم ظرفیت سازی صادراتی به معنای واقعی کلمه در حوزه صادرات غیر نفتی کشور تاکید کرد.

به گزارش صنعت نیوز ، بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۲۱ ارز از جمله دلار و پوند نسبت به روز یکشنبه افزایش و نرخ ۱۳ واحد پولی دیگر مانند یورو کاهش یافت؛ نرخ ۵ ارز نیز ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز ، مدیر عامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) از راه اندازی سه باجه جدید عرضه خدمات امور سهامداری در دفاتر پیشخوان دولت خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت : پارسال رشد اقتصادی کوتاه مدتی به دلیل فروش نفت حاصل شد اما مشکلات بازار تولید و کار هم ادامه داشت.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس سازمان ملی استاندارد ایران با ابراز نگرانی از واردات محصولات تراریخته(GMO) بدون ارزیابی ریسک گفت : مدیریت ریسک، قابلیت ردیابی، نشانه گذاری و آگاهی رسانی در این باره ضروری است.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۳۳ ارز از جمله دلار، یورو و پوند نسبت به روز دوشنبه افزایش و نرخ ۵ واحد پولی دیگر کاهش یافت؛ نرخ سومونی تاجیکستان نیز ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی نرخ تبادلی 39 ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ تمامی ارزها بدون تغییر نسبت به روز گذشته ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز، پورابراهیمی گفت: قرار بود پول سهام عدالت از محل سود سهام تسویه شود اما دولت می خواهد از مردم پول هم بگیرد.

به گزارش صنعت نیوز، دولت چین تأکید دارد کالاهای تولیدی با کیفیت و دارای فناوری به ایران صادر شود.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس سازمان خصوصی سازی با اشاره به اینکه سود سهام عدالت تا یکماه آینده واریز می شود، گفت: سهام عدالت هیچ وقت رایگان واگذار نشده بود.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس اتحادیه طلا و جواهر افزایش قیمت طلای ۱۸ عیار را در ۵ سال اخیر بی سابقه دانست.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل بورس کالای ایران تاکید کرد : بورس کالا، بستر تحقق اولویت‌های دولت در بخش کشاورزی است.

به گزارش صنعت نیوز، سازمان بورس و اوراق بهادار دستورالعمل اصلاحی نحوه توقف و بازگشایی نمادها را باتایید وزیر اقتصاد، ابلاغ کرد.