جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۲۱ ارز از جمله دلار نسبت به دیروز افزایش و نرخ ۱۴ واحد پولی دیگر از جمله یورو و پوند کاهش یافت؛ همچنین نرخ ۴ ارز دیگر نیز ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۲۱ ارز از جمله دلار نسبت به دیروز افزایش و نرخ ۱۴ واحد پولی دیگر از جمله یورو و پوند کاهش یافت؛ همچنین نرخ ۴ ارز دیگر نیز ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد؛ نرخ ۵ ارز کاهش و ۲۲واحد پولی افزایش و ۱۲ارز دیگر ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز، براساس اعلام بانک مرکزي نرخ هر دلار آمريکا براي امروز با 25 ريال افزايش نسبت به روز گذشته 37 هزار و 440 ريال قيمت خورد. همچنين هر پوند انگليس با 82 ريال افزايش نسبت به روز چهارشنبه 52 هزار و 63 ريال و هر يورو نيز با 4 ريال افزايش 46 هزار و 456 ريال ارزشگذاري شد.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۳۵ ارز از جمله دلار، یورو و پوند نسبت به روز سه شنبه افزایش و نرخ ۳ واحد پولی دیگر افزایش یافت؛ نرخ لیر سوریه نیز ثابت ماند.

بهع گزارش صنعت نیوز، سخنگوی دولت گفت: با محاسبات ما قیمت دلار زیر ۴ هزار تومان است و در حال حاضر قیمت دلار حباب است و باید بترکد.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۱۸ ارز از جمله دلار، یورو و پوند نسبت به روز پنجشنبه کاهش و نرخ ۱۵ واحد پولی دیگر افزایش یافت؛ نرخ ۶ ارز نیز ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۱۳ ارز از جمله دلار نسبت به روز چهارشنبه افزایش و نرخ ۲۵ واحد پولی دیگر کاهش یافت؛ نرخ یک ارز نیز ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل ریالی و نشر بانک مرکزی: از سه شنبه این هفته ۱۷ بهمن طرح پیش فروش سکه طلا از طریق ۱۳۱۲ شعبه منتخب بانک ملی اجرا می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزي نرخ تبادلي 39 ارز را براي امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ 14 ارز از جمله يورو و پوند نسبت به روز چهارشنبه افزايش و نرخ 19 واحد پولي کاهش يافت؛ نرخ 6 ارز ديگر نيز ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۱۹ ارز از جمله یورو و پوند نسبت به روز سه‌شنبه افزایش و نرخ ۱۳ واحد پولی کاهش یافت؛ نرخ ۷ ارز دیگر نیز ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز، ولي اله سيف با بيان اينکه بانک هاي ايران در چارچوب مقررات بين المللي فعاليت مي کنند و گام هاي بلندي براي تطبيق با استانداردهاي جهاني برداشته شده است گفت: برنامه اصلاح ساختار بانک‌ها در دو زمينه «استاندارد کردن عمليات بانکي و تطبيق با مقررات بين‌المللي» و «اصلاح استانداردهاي حسابداري و نظارتي» در حال انجام است.

به گزارش صنعت نیوز، امروز و در بازار آزاد هر قطعه سکه تمام بهار آزادي با 4 هزار و 800 تومان کاهش نسبت به روز گذشته يک ميليون و 483 هزار تومان فروخته مي‌شد. همچنين هر قطعه سکه تمام بهار آزادي طرح قديم نيز بدون تغيير قيمت نسبت به روز گذشته يک ميليون و 451 هزار تومان داد و ستد مي‌شد.

به گزارش صنعت نیوز، اين سکه ها به تعداد بيست ميليون قطعه و با پيشنهاد رييس کل بانک مرکزي و موافقت وزير دارايي براساس بند «و» ماده 2 قانون پولي و بانکي کشور، ضرب و همزمان با رونمايي به بازار عرضه خواهد شد.

به گزارش صنعت نیوز، ­مسعود کرباسيان در همايش پنجاه سالگي بازار سرمايه افزود: با توجه به اينکه سال قبل رشد 12 و نيم درصدي در اقتصاد را تجربه کرديم، رشد 8 درصدي اقتصاد که در برنامه ششم توسعه پيش بيني شده دور از دسترس نيست.

به گزارش صنعت نیوز، امروز و در بازار آزاد هر قطعه سکه تمام بهار آزادي با 28 هزار تومان کاهش نسبت به پنجشنبه گذشته يک ميليون و 487 هزار و 800 تومان فروخته مي‌شد.

به گزارش صنعت نیوز، در روزي که اکثر شاخص هاي معاملاتي در بازار سهام با افت همراه بودند، ارزش بازار نيز با اندکي کاهش به 396 هزار و 373 ميليارد تومان رسيد.

به گزارش صنعت نیوز ، براساس اعلام بانک مرکزي نرخ هر دلار آمريکا براي امروز با 54 ريال افزايش نسبت به روز گذشته 36 هزار و 775 ريال قيمت خورد. همچنين هر پوند انگليس با هزار و 33 ريال افزايش نسبت به روز چهارشنبه 52 هزار و 569 و هر يورو با 492 ريال رشد 45 هزار و 735 ريال ارزش‌گذاري شد.

به گزارش صنعت نیوز، هفتمين همايش سالانه بانکداري الکترونيک و نظام هاي پرداخت با عنوان «نوآوري، بازيگران جديد و کارآيي در کسب و کار مالي» صبح امروز در مرکز همايش هاي بين المللي برج ميلاد تهران با حضور مسعود کرباسيان وزير امور اقتصادي و دارايي، محمد جواد آذري جهرمي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات، ولي الله سيف رئيس کل بانک مرکزي و علي ديواندري رئيس پژوهشکده پولي و بانکي برگزار شد.

به گزارش صنعت نیوز، آکسفام، یکی از بزرگترین گروه‌ها و سازمان‌های غیردولتی فعال در امور بشردوستانه و یاری رسانی برای ریشه کنی فقر، گرسنگی و بی عدالتی در جهان، روز دوشنبه اعلام کرد حدود ۸۲ درصد از ثروتی که سال گذشته در جهان تولید شد نصیب افراد بسیار ثروتمند شد.