جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، رئیس ­کمیسیون تخصصی طلاو جواهر از کاهش داد و ستدها در بازار طلا و افزایش قیمت طلا و سکه خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس­­ کمیسیون تخصصی طلا و جواهر از آرامش و ثبات قیمت طلا و سکه در بازار خرده فروشی خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۲۴ ارز از جمله یورو و پوند نسبت به روز چهار ‌شنبه افزایش و قیمت ۵ واحد پولی کاهش یافت. نرخ دلار و ۹ ارز دیگر هم ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز، قیمت طلا و سکه امروز در بازار تهران با کاهش همراه بود به طوری که نرخ سکه تمام بهار ازادی طرج جدید ۱۵۰ هزار تومان افت کرد.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۱۹ ارز از جمله یورو و پوند نسبت به روز دوشنبه افزایش، قیمت ۱۳ واحد پولی دیگر کاهش و نرخ ۶ ارز دیگر و دلار هم ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر از افزایش مجدد قیمت سکه و عرضه آن به قیمت ۴ میلیون و ۲۷۲ هزارتومان خبرداد.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۱۶ ارز از جمله پوند نسبت به روز پنج‌شنبه افزایش و قیمت ۱۹ واحد پولی دیگر مانند یورو کاهش یافت؛ نرخ ۴ ارز دیگر مانند دلار هم ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر از افزایش قیمت طلا در بازار و ثبات نسبی سکه در بازار خرده فروشی خبرداد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر از عرضه سکه به قیمت ۴ میلیون و ۶۵۰ هزارتومان خبرداد و گفت: حباب سکه از مرز یک میلیون تومان گذشت.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس­ کمیسیون تخصصی طلا و جواهر گفت: هیجانات ناشی از افزایش قیمت ها؛ تقاضا را در بازار افزایش داده است.

به دگزارش صنعت نیوز، شاخص بهای تولیدکننده در ایران در دوازده ماه منتهی به مرداد ۱۳۹۷ نسبت به دوازده ماه منتهی به مرداد ۱۳۹۶ به‌ میزان ۱۵.۲ درصد افزایش یافته است.

به گزارش صنعت نیوز، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز در بازار تهران ۳۰ هزار تومان افزایش یافت تا در کانال ۴ میلیون تومان جا خوش کند.

به گزارش صنعت نیوز، نرخ ۱۴ ارز از جمله یورو نسبت به دیروز افزایش و قیمت ۱۸ واحد پولی دیگر کاهش یافت؛ نرخ ۷ ارز دیگر ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس کمیسیون تخصصی طلاوجواهر از افزایش مجدد قیمت سکه و گذر آن از مرز ۴ میلیون تومان در بازار خبرداد.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۱۹ ارز از جمله یورو و پوند نسبت به روز یکشنبه افزایش و قیمت ۱۴ واحد پولی دیگر کاهش یافت؛ نرخ ۶ ارز دیگر مانند دلار هم ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ­ همه ­ارزها بدون تغییر نسبت به روز شنبه ثابت ماند.­

به گزارش صنعت نیوز، سامانه نظام ارزی موسوم به سنا که روزانه میانگین قیمت دلار به همراه چند ارز در آن اعلام می‌شد، از عصر یکشنبه ستون اعلام نرخ دلار را حذف کرد.

به گزارش صنعت نیوز، قیمت انواع سکه امروز در بازار آزاد کاهش یافت و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید اُفتی ۹۰ هزار تومانی را تجربه کرد.

به گزارش صنعت نیوز، حدود ۹.۵ میلیون فقره چک به ارزشی بالغ بر ۸۶۶ هزار میلیارد ریال در تیر ماه ۱۳۹۷، در کل کشور مبادله شد که نسبت به ماه قبل از نظر تعداد و مبلغ به ترتیب ۴.۴ درصد و ۱۱.۱ درصد افزایش نشان می‌دهد.

به گزارش صنعت نیوز، بورس کالا با صدور اطلاعیه ای رسمی اعلام کرد: وجه تضمین اولیه قراردادهای آتی سکه طلا از یکشنبه ۲۸ مرداد در بورس کالا افزایش می‌یابد.