جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۲۱ ارز از جمله دلار و یورو نسبت به روز گذشته افزایش و قیمت ۱۶ واحد پولی مانند پوند کاهش یافت؛ نرخ ۲ ارز دیگر نیز ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز، شاخص کل بورس اوراق بهادار در معاملات امروز سه شنبه (ساعت ۱۱: ۵۰) با ۷۴۴ واحد افزایش به ۸۵ هزار و ۱۷۲ واحد رسیده است.

به گزارش صنعت نیوز، مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی از واریز نخستین مرحله سود سهام عدالت تا هفته آینده در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای: ما سالانه از ۳ تا ۵ بازی با کیفیت به عنوان بازی صادرات محور حمایت می‌کنیم که سال گذشته ۴۰۰ میلیون تومان حمایت بلاعوض داشتیم و امسال قصد داریم این رقم را به ۵۰۰ میلیون تومان برسانیم.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر فناوری اطلاعات سپرده گذاری مرکزی سمات گفت : غیرکاغذی شدن معاملات بورس ، حدود 16 هزار مکاتبه را حذف کرده و هزینه کارگزاران و ناشران را هم کاهش داده است.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران با اشاره به تجهیز منابع مالی کشور به سمت صادرات غیر نفتی از فراهم بودن ظرفیت کشور برای صادرات غیر نفتی ۶۰ میلیارد دلاری خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، رییس کل گمرک ایران با اشاره به تسهیل و توسعه تجارت به ویژه در صادرات غیرنفتی گفت: توسعه صادرات غیرنفتی و ترانزیت در چارچوب سیاستهای اقتصاد مقاومتی بدون کمک و همدلی و همفکری بخش خصوصی امکان پذیر نیست.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی نرخ بانکی ۱۹ ارز را در روز پنج‌شنبه افزایش، ۱۸ ارز را کاهش و ۲ ارز را نیز ثابت تعیین کرد.

به گزارش صنعت نیوز، رییس کل بانک مرکزی گفت: از یازده شهریور بانک‌ها ملزم به رعایت نرخ سود ۱۵ درصدی شدند و همکاران ما در شعب بانکی هر روز حضور می‌یابند و نظارت می‌کنند.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۲۷ ارز از جمله دلار، یورو و پوند نسبت به روز گذشته افزایش و نرخ ۹ واحد پولی کاهش یافت؛ نرخ ۳ ارز دیگر نیز ثابت ماند.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر مطالعات و سنجش ریسک شرکت بورس کالای ایران از راه اندازی تابلوی مناقصه در این بورس خبرداد.

به گزارش صنعت نیوز، رییس سازمان خصوصی سازی از واریز قطعی ­نخستین مرحله سود سهام عدالت تا پایان شهریور خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، مشمولانی که شماره شبای خود را به سامانه سهام عدالت ارائه و تایید آن را دریافت کرده‌اند، اما پس از مدتی فوت شده‌اند، سود سهام عدالت می‌گیرند.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی بر لزوم پایبندی شبکه بانکی به بخشنامه نرخ سود تاکید کرد و از هموطنان خواست موارد تخلف را گزارش کنند.

به گزارش صنعت نیوز، رییس سازمان بورس ابلاغ بخشنامه جدید نرخ سودی بانک مرکزی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: کاهش نرخ سود سپرده‌های بانکی از سه کانال می‌تواند بر بازار سرمایه تاثیر مثبت داشته باشد.

به گزارش صنعت نیوز، دادستان تهران گفت: بانک مرکزی ، شرکت هایی را که وعده دادن سودهای غیرمتعارف می دهند، به پلیس و دادسرا معرفی کند.

به گزارش صنعت نیوز، رییس کنفدراسیون صادرات ایران تاکید کرد : حمایت از تولید صادرات محور و نقشه راه اقتصاد مقاومتی، باید ملاک حمایت از واحدهای ظرفیت دار و مزیت دار صادراتی باشد.

به گزارش صنعت نیوز، در داد و ستدهای اولین روز هفته شاخص کل با رشد 155 واحدی در چند قدمی عبور از نیمه کانال 83 هزار واحدی ایستاد.

به گزارش صنعت نیوز، بسته بودن طولانی مدت سهام برخی شرکت ها، ارایه بخشنامه هایی مبنی بر دریافت کارمزد از سهام داران، انتشار اوراق سخاب و خروج نقدینگی از بازار سرمایه باعث نارضایتی سهامداران شده است.

به گزارش صنعت نیوز، مصوبه جدید نرخ سود با ابلاغیه بانک مرکزی از امروز در نظام بانکی آغاز شد و بانک‌ها مکلفند حداکثر نرخ سود ۱۵ درصد سالانه را رعایت کنند.