جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، صف ارائه خدمات رهن و اجاره، تعمیرات، به‌سازی و خرید مسکن برای مددجویان، سال آینده شکسته می‌شود

به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل تعاونی‌های توزیعی وزارت تعاون از تعامل با بانک مسکن برای اجرایی شدن مصوبه افزایش سقف تسهیلات مسکن مهر به ۴۰ میلیون تومان خبر داد

به گزارش صنعت نیوز، آمار‌های پولی و بانکی نشان می‌دهد که در آبان سال جاری در مقایسه با­ مدت مشابه سال قبل، منابع صندوق پس انداز مسکن رشد ۱۷ درصدی داشته است

به گزارش صنعت نیوز، تفاهمنامه ساخت هزار واحد مسکونی برای ایتام امروز بین رئیس سازمان برنامه و بودجه و رئیس کمیته امداد امام خمینی امضا شد

به گزارش صنعت نیوز، رئیس کمیته شهرسازی شورا: نوسازی بافت فرسوده تنها نو شدن مسکن نیست بلکه باز آفرینی مجدد محله ای و احیای روابط انسانی در درون این بافت ها است بنابراین باید همه روابط ارتقا پیدا کند.

به گزارش صنعت نیوز، بانک مرکزی گزارش وضعیت بازار مسکن تهران در دی ماه امسال نسبت به سال گذشته را منتشر کرد

به گزارش صنعت نیوز، تعداد معاملات مسکن در دی امسال نسبت به ماه مشابه سال گذشته ۶۰ درصد کاهش داشته است.

به گزارش صنعت نیوز، جلسه تودیع و معارفه معاونان مسکن و ساختمان و معماری و شهرسازی با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیران حوزه مسکن و شهرسازی در محل این وزارتخانه برگزار شد

به گزارش صنعت نیوز، قائم مقام وزیر راه: ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برای طرح‌های فاقد متقاضی تسهیلات پرداخت شده است

به گزارش صنعت نیوز، وزیر راه: با افزایش تولید مسکن به خصوص برای اقشار متوسط و کم درآمد جامعه، هزینه‌های خانوار به تعادل می‌رسد

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از رفع مشکل ۴ هزار متقاضی بدون واحد در پردیس خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، آمار بانک مرکزی از افزایش حدود ­۹۲ درصدی قیمت مسکن در ۱۲ ماه منتهی به آذر امسال حکایت دارد.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان تهران: راه حل اصلی برای رونق بازار مسکن افزایش ساخت و ساز در کشور است.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری: علاوه بر وام۴۰ میلیون تومانی با نرخ سود %۹، به سازندگان ۷۰ میلیون تومان دیگر وام بدون سپرده گذاری با سود ۱۸ درصد پرداخت می شود.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران : قرار بود وزارت راه و شهرسازی، شهرداری ها و سازمان عالی مسکن یک مجموعه ای را برای تعیین قیمت مسکن ایجاد کنند، اما انجام نشده است.

به گزارش صنعت نیوز، بر اساس آمار بانک مرکزی واحد‌های مسکونی ۵ ساله با سهم ۴۴ درصدی به عنوان بیشترین معاملات مسکن در آبان ۹۷ بود.

به گزارش صنعت نیوز، سال ۸۶­، با هدف خانه دار کردن دهک‌های کم درامد کلنگش به زمین زده شد تا بعد از ۴ سال خانه‌ها به دست مردم برسد طرحی که تنها نامش با مسما بود، مسکن مهر.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس بخش­ زلزله ­مرکز تحقیقات راه، مسکن و ساختمان گفت: در­ ۲ سال گذشته، ­ ۸ فرو ریزش زمین در تهران رخ داده ­­که ­نسبت به ۲۰ سال گذشته بی سابقه بوده است.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل بانک مسکن گفت: مجموعه سیاست‌های بانک مسکن در حمایت از انبوه سازانی است که با فنآوری های نوین می سازند و همچنین در بافت فرسوده و مناطق کمتر توسعه یافته،​ اقدام به ساخت می کنند.

به گزارش صنعت نیوز، متوسط قیمت خرید و فروش یک متر مربع زیربنای واحد مسکونی معامله شده از طریق بنگاه های معاملات ملکی شهر تهران 86.1 میلیون ریال بود که نسبت به ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتیب 6.4 و 83.5 درصد افزایش نشان می دهد.