جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان تهران: راه حل اصلی برای رونق بازار مسکن افزایش ساخت و ساز در کشور است.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری: علاوه بر وام۴۰ میلیون تومانی با نرخ سود %۹، به سازندگان ۷۰ میلیون تومان دیگر وام بدون سپرده گذاری با سود ۱۸ درصد پرداخت می شود.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران : قرار بود وزارت راه و شهرسازی، شهرداری ها و سازمان عالی مسکن یک مجموعه ای را برای تعیین قیمت مسکن ایجاد کنند، اما انجام نشده است.

به گزارش صنعت نیوز، بر اساس آمار بانک مرکزی واحد‌های مسکونی ۵ ساله با سهم ۴۴ درصدی به عنوان بیشترین معاملات مسکن در آبان ۹۷ بود.

به گزارش صنعت نیوز، سال ۸۶­، با هدف خانه دار کردن دهک‌های کم درامد کلنگش به زمین زده شد تا بعد از ۴ سال خانه‌ها به دست مردم برسد طرحی که تنها نامش با مسما بود، مسکن مهر.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس بخش­ زلزله ­مرکز تحقیقات راه، مسکن و ساختمان گفت: در­ ۲ سال گذشته، ­ ۸ فرو ریزش زمین در تهران رخ داده ­­که ­نسبت به ۲۰ سال گذشته بی سابقه بوده است.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل بانک مسکن گفت: مجموعه سیاست‌های بانک مسکن در حمایت از انبوه سازانی است که با فنآوری های نوین می سازند و همچنین در بافت فرسوده و مناطق کمتر توسعه یافته،​ اقدام به ساخت می کنند.

به گزارش صنعت نیوز، متوسط قیمت خرید و فروش یک متر مربع زیربنای واحد مسکونی معامله شده از طریق بنگاه های معاملات ملکی شهر تهران 86.1 میلیون ریال بود که نسبت به ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتیب 6.4 و 83.5 درصد افزایش نشان می دهد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر عامل بانک مسکن، گفت: در قالب برنامه ملی بازآفرینی شهری،​ قرار است سالانه ۱۰۰ هزار واحد مسکونی در بافت‌های فرسوده سراسر کشور نوسازی شود و همچنین محله‌های موجود در بافت‌های فرسوده نیز به لحاظ سرانه‌های خدماتی و کاربری مورد نیاز سکونت استاندارد، تغییر چهره پیدا کند.

به گزارش صنعت نیوز، معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: تدوین یک برنامه جامع اجرایی و عملیاتی، داشتن برنامه‌ریزی و پیش‌آمادگی و همچنین هماهنگ‌ سازی اقدامات مربوط به انجام عملیات راهداری زمستانی، در اجرای موفق این طرح تأثیر به‌ سزایی دارد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون وزیر راه: متقاضیان­­ خرید مسکن ­به دلیل عدم سودهی بالا برای سفته بازان می‌توانند اقدام به خرید کنند.

به گزارش صنعت نیوز، عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد حباب غیر واقعی در قیمت مسکن،​ ناشی از هجوم نقدینگی است.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس اتحادیه املاک کشور گفت: با توجه به افزایش قیمت اجاره بهای مسکن­ و کاهش توان پرداخت آن،​ مردم به سمت شهرک های­ اقماری اطراف تهران روی آورده اند.

به گزارش صنعت نیوز، کارشناس معماری و شهرسازی گفت: آمایش سرزمین که از گذشته مورد بحث در کشور بوده اجرای ان­ ­نیاز اساسی مسکن و حل معضل این بخش است.

به گزارش صنعت نیوز، معاون وزیر راه و شهرسازی از تکمیل واریانت و ایستگاه جدید پرند در راه‌آهن تهران- همدان خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیر عامل شرکت عمران و شهرهای جدید گفت: در هفته دولت در شهرهای جدید ­پردیس ۵ هزار و ۴۰۰واحد و پرند۴ هزار واحد ­واگذار می شود.

به گزارش صنعت نیوز، شاخص بهای اجاره مسکن در مناطق شهری ایران در سه ماهـه نخست­ سال ۱۳۹۷ نسبت به سه ماهه مشابه سال قبل،­ ۹.۸ درصد افزایش یافت.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل بانک‌مسکن از طراحی پنج سیاست اعتباری جدید برای بازار مسکن خبر داد و گفت: مهمترین عامل برای برخورداری ساخت و سازهای جدید از تسهیلات بانکی، رعایت الگوی مصرف است که در تهران در این زمینه، متوسط متراژ ۷۵ مترمربع و در سایر شهرها ۱۰۰ مترمربع مد نظر است.

به گزارش صنعت نیوز، معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در گذشته تنها دولت، شهرداری و بخش خصوصی این برنامه را تدوین و ارائه می دادند، درحالی که ما در این دوره مردم را به عنوان یک رکن اصلی اعلام و تسهیل گران را رابط خود با آن ها قرار دادیم.

به گزارش صنعت نیوز، مشاور رييس جمهور در امور هماهنگي نوسازي بافت‌هاي فرسوده: در طرح جديد نوسازي مي خواهيم محله و بافت را اصلاح کنيم و شرايط زيستي را براي ساکنان اين محلات بهبود ببخشيم.