جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، در هفته های اخیر ، افزایش شدید قیمت برخی مصالح ساختمانی در بازار، موجب تحولاتی در بازار ساخت و ساز شده است که در نهایت می تواند به ضرر مصرف کننده نهایی یعنی خریدار مسکن منجر شود.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند گفت: در هفته دولت ۷ هزار واحد مسکن مهر پرند افتتاح می‌شود و ۱۲ هزار واحدی که متقاضی موثر دارند باقی می‌ماند.

به گزارش صنعت نیوز، شهردار منطقه 8 ، از 20 درصد پیشرفت فیزیکی پروژه عمرانی پیاده روسازی در خیابان دماوند خبرداد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون فنی و عمران شهرداری منطقه 6 از اتمام عملیات تقویت فونداسیون و کوله های بتنی طرفین پل کریمخان تا پایان مرداد ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید با بیان اینکه در سال پایانی مسکن مهر هستیم، گفت: واحد‌های فاقد متقاضی با شرایط ویژه در قالب مسکن اجتماعی واگذار خواهد شد.

به گزارش صنعت نیوز، معاون امور مسکن وزیر راه و شهرسازی گفت : باید به نیاز مسکن خانه اولی ها پاسخ داده شود.

به گزارش صنعت نیوز، معاون وزیر راه و شهرسازی از تصویب تسهیلات با نرخ سود ۱۲ درصدی برای مالکان و ساکنان بافت‌های فرسوده خبر داد.

به گزارش صنعت نیوز، دانستن قوانین مربوط به ساخت و سازها در ارتباط با افرادی که قصد تغییر در بنای مسکونی یا تجاری خود دارند، یکی از ضرورت هایی است که از طرح پرونده های وقت گیر و پرهزینه دادگستری می کاهد.

به گزارش صنعت نیوز، بزرگراه سردار شهید همدانی (ادامه بزرگراه حکیم غرب) و تونل شهدای غزه با حضور شهردار تهران به بهره برداری رسید.

به گزارش صنعت نیوز، معاون اموربازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از فعالیت بیش از ۳ هزار دفتر فنی مهندسی بنیاد مسکن انقلاب‌اسلامی در روستا‌ها خبر داد.

به گزارش خبرخودرو، عضو کانون انبوه سازان استان تهران گفت : بازار مسکن همچنان در رکود بسر می برد و روند ساخت و ساز را هم با چالش مواجه کرده است.

به گزارش صنعت نیوز، شرکت عمران شهر جدید پردیس برنامه زمانبندی تکمیل و تحویل واحدهای مسکن مهر فازهای ۵، ۸، ۹ و ۱۱ را اعلام کرد.

به گزارش صنعت نیوز، عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید گفت: قیمت مسکن مهر پردیس نهایی شده است و پیمانکاران جوسازی نکنند.

به گزارش صنعت نیوز ، مدیرکل راه‌آهن جنوب گفت: خط آهن در مسیر حرکت قطار فوق‌العاده دوم محور جنوب به مقصد تهران در کیلومتر دوم بعد از ایستگاه میان‌آب به علت پدیده «فرار خط» شدید به خود پیچیده و نزدیک به ۷۰ سانتیمتر جابجا شده بود.

به گزارش صنعت نیوز، سوداگری های حاکم در جامعه موجب افزایش قیمت مسکن شده است اما سیاست های دولت در ساماندهی بخش مسکن بوده است.

به گزارش صنعت نیوز، عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید گفت: مردم پیمانکارانی را که در پردیس دست از ساخت و ساز کشیده اند به شرکت عمران شهرهای جدید معرفی کنند.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: 200 مدرسه تا پایان سال 96 در مناطق محروم احداث می شود.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: با هدف کمک به احداث و نوسازی مسکن روستایی تسهیلات ۸ تا ۱۵ میلیون تومانی علاوه بر تسهیلات بنیاد مسکن پرداخت می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید از مالکان خانه های خالی مالیات دریافت کنیم، گفت: این کار و افزایش تولید مسکن به تنظیم بازار و کنترل قیمت اجاره بها کمک می کند.

به گزارش صنعت نیوز، پلیس راهور ناجا از مسدود شدن چهار محور شمشک - دیزین در تهران و البرز، اولنگ - شاهرود در گلستان و سمنان، استهبان - نی ریز در فارس و رودبار - کهنوج و قلعه گنج در کرمان خبر داد.