جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش صنعت نیوز، تیم بسکتبال نیروی زمینی در توافق با هیئت فارس از تهران به شیراز منتقل شد.

به گزارش صنعت نیوز، ملی پوش شطرنج گفت: امیدوار به کسب نتیجه قابل قبول در رقابت های بین المللی جاده ابریشم هستیم.

به گزارش صنعت نیوز، مرجان سلحشوری نماینده پومسه (اجرای فرم) بانوان ایران مدال نقره مسابقات قهرمانی آسیا را کسب کرد.

به گزارش صنعت نیوز، مدافع تیم ملی فوتبال ایران گفت: اینکه در این گروه دشوار مردم به صعود تیم ملی از مرحله گروهی امیدوار هستند باعث افتخار است و نباید در شرایط فعلی به تیم استرس وارد شود.

به گزارش صنعت نیوز، کتایون خسرویار سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران در بین 3 نامزد مربی زن سال برتر آمریکا قرار گرفت.

به گزارش صنعت نیوز، سرپرست باشگاه پرسپولیس، گفت: حرفهای زیادی درباره کی روش دارم که بماند بعد از جام جهانی فوتبال، زیرا در حال حاضر فقط باید از تیم ملی حمایت کرد.

به گزارش صنعت نیوز، کاروان تیم ملی فوتبال ایران برای بازی دوستانه با تیم فوتبال ترکیه ، صبح دوشنبه راهی این کشور می شود.

به گزارش صنعت نیوز، همزمان با آخرین مسابقه تدارکاتی تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل تیم ازبکستان، امروز از نماد (مسکات) فوتبال کشور در ورزشگاه آزادی رونمایی خواهد شد.

به گزارش صنعت نیوز، با اعلام آمادگی ۱۱ تیم برای حضور در مسابقات واترپلو بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا، حریفان ایران مشخص شدند.

به گزارش صنعت نیوز، رئیس فدراسیون فوتبال جزئیات پاداش قهرمانی را برای دختران فوتسالیست اعلام کرد.

به گزارش صنعت نیوز، تیم کاراته جوانان با کسب ۲ مدال نقره و ۲ برنز از مسابقات قهرمانی آسیا در رده هفتم قرار گرفت.

به گزارش صنعت نیوز، سامی تیم ملی هندبال بزرگسالان برای شرکت در نخستین اردو جهت حضور پرقدرت در بازیهای آسیایی جاکارتا اعلام شد.

به گزارش صنعت نیوز، مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی پیشکسوتان ارتش امروز برگزار شد.

به گزارش صنعت نیوز، ملی پوش بسکتبال که در جریان کاپ سه نفره آسیا آسیب دید، احتمالا سه تا چهار هفته باید دور از میادین باشد.

به گزارش صنعت نیوز، مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های آسیا در سال ۲۰۱۸ به میزبانی اندونزی برگزار می‌شود.

به گزارش صنعت نیوز، تیم فوتبال پرسپولیس بعد از دو روز استراحت، تمرینات خود را برای ادامه حضور در لیگ قهرمانان آسیا از بعدازظهر دوشنبه هفته جاری از سر خواهد گرفت.

به گزارش صنعت نیوز، ساختمان جدید هیئت فوتبال استان تهران صبح امروز افتتاح شد.

به گزارش صنعت نیوز، نخستین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی پارا شنا جهت حضور در بازیهای پارا آسیایی جاکارتا از روز گذشته در محل کمپ تیم های ملی آغاز شد.

به گزارش صنعت نیوز، کاپیتان سابق تیم ملی تنیس روی میز، سرمربی سومین باشگاه بزرگ آمریکا شد.

به گزارش صنعت نیوز، تاکنون تنیسور‌هایی از ۱۳ کشور برای حضور در مسابقات بین المللی جوانان در اصفهان اعلام آمادگی کرده اند.