شنبه 8 بهمن 1401
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن خبر داد:

فروش ۱۶۰۰ واحد خانه سازمانی تاکنون

فروش ۱۶۰۰ واحد خانه سازمانی تاکنون
  تاريخ:بيست و پنجم شهريور 1401 ساعت 17:45   |     کد : 269910   |     مشاهده: 289
به گزارش صنعت نیوز، فخاری گفت: حدود ۶ هزار واحد خانه سازمانی شناسایی شده است.
به گزارش صنعت نیوز، فخاری گفت: حدود ۶ هزار واحد خانه سازمانی شناسایی شده است.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از فروش ۱۶۰۰ واحد از خانه‌های سازمانی دولت خبر داد و گفت: برخی از این واحد‌ها پیش از انقلاب در قالب طرح خانه‌های سازمانی ساخته شده که باید به استناد قانون تخلیه و فروخته شود.

علیرضا فخاری، درباره برنامه تخلیه و فروش خانه‌های سازمانی اظهار کرد: این طرح شامل خانه‌هایی می‌شود که از سال‌های گذشته و برخی از آن‌ها حتی پیش از انقلاب در قالب طرح خانه‌های سازمانی با منابع دولتی ساخته شده است.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن افزود: حدود ۶ هزار واحد از این خانه‌ها شناسایی شده و بیش از ۱۶۰۰ واحد نیز تاکنون به فروش رسیده است که سایر آن‌ها هم باید حتما تخلیه و به استناد قانون فروخته شوند و وجوه حاصل از آن به خزانه دولت واریز خواهد شد.

فخاری خاطرنشان کرد: این طرح شامل خانه‌هایی که به عنوان اموال دستگاه‌های دولتی در اختیار و مالکیت این دستگاه‌ها برای استفاده پرسنل قرار دارد، نمی‌شود.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: مسئولیت اصلی شناسایی در این طرح بر عهده وزارت اقتصاد است و سازمان ملی زمین و مسکن در مقام اجرا کمک می‌کند و البته خود دستگاه‌ها نیز باید نسبت به فروش این خانه‌ها اقدام کنند.

فخاری با بیان اینکه هیچ قالبی برای نگهداری خانه‌های سازمانی در کشور وجود ندارد، افزود: با قاطعیت واحد‌های مسکونی را که تحت عنوان خانه سازمانی در اختیار گرفته شده است، تخلیه خواهیم کرد.

http://www.sanatnews.ir/News//269910
Share

فروش ۱۶۰۰ واحد خانه سازمانی تاکنونفروش ۱۶۰۰ واحد خانه سازمانی تاکنون
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

کليه حقوق محفوظ و متعلق به پايگاه اطلاع رسانی صنعت نيوز ميباشد
نقل مطالب و اخبار با ذکر منبع بلامانع است