جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 8 دی 1387     
دو پروژه گردشگري مورد بهره برداري قرار گرفت

به گزارش خبرنگار گروه گردشگری صنعت نیوز، دفتر اطلاع رساني خدمات گردشگري فرودگاه مشهد و يک هتل سه ستاره با ظرفيت 254 تخت هفته گذشته افتتاح شد.

صنايع دستي و گردشگري خراسان رضوي مدير کل دفتر برنامه ريزي و توسعه گردشگري داخلي سازمان ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري در مراسم بهره برداري دفتر اطلاع رساني خدمات گردشگري فرودگاه بين المللي شهيد هاشمي نژاد هدف اصلي از افتتاح اين دفتر را ارائه اطلاعات گردشگري و اقامتي استان عنوان کرد و افزود : وجود اين دفاتر در تمام فرودگاه‌هاي کشور براي اطلاع رساني مطلوب به گردشگران داخلي و خارجي ضروري است.

جمشيد حمزه زاده با تاکيد بر وجود چنين دفاتري در تمامي فرودگاه‌هاي جهان جهت هدايت و راهنمايي مسافران اظهار داشت : اطلاع رساني در خصوص مراکز اقامتي تحت نظارت سازمان و نيز مناطق گردشگري به گردشگران داخلي و خارجي مي‌تواند از اقامت گردشگران در مراکز غير مجاز جلوگيري و به افزايش ضريب ماندگاري مسافر کمک کند.

همچنين در ادامه اين مراسم رئيس سازمان ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري خراسان رضوي با تاکيد بر اينکه در اين دفاتر جهت راهنمايي گردشگران و زائران از افراد مجرب و توانمند سازمان استفاده شده است اذعان داشت : اميدواريم از طريق اين دفاتر بتوانيم شرايط لازم براي رفاه حال مسافران و تامين امنيت آنان فراهم کنيم ونيز در تعامل و هماهنگي مطلوب با دستگاه‌هاي مرتبط با صنعت گردشگري درخراسان رضوي ، خدمات در خور شان گردشگران ارائه شود.

سرپرست دفتر امور مراکز خدمات گردشگري و استاندارد سازي سازمان ميراث فرهنگي همچنين در مراسم بهره برداري از هتل سه ستاره جنت گفت : 100 هتل در سراسر کشور در حال ساخت است که تمامي آنها بايد طبق مقررات و استاندارد هاي جديد هتلها ساخته و تجهيز شوند .

جمشيد حمزه زاده افزود : در صورت عدم رعايت استانداردها در هتلهاي نوساز درجه بندي لازم به آنها اعطا نمي شود.

وي در پايان نحوه اعطاي درجه بندي هتل ها را 30 درصد مربوط به هتل ، 20 درصد مربوط به منابع مديريتي و انساني و 50 درصد تجهيزات و خدمات عنوان کرد.

 
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: