جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 21 دی 1387     
راه اندازي سيستم SMS تلفن ثابت تهران

معاون توسعه و مهندسي شرکت مخابرات استان تهران گفت: همزمان با ايام مبارک دهه فجر و سي امين سال پيروزي انقلاب اسلامي سيستم اس ام اس (SMS) تلفن ثابت در استان تهران به بهره برداري خواهد رسيد.

"سميع الله صادقي آرايي" روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار گروه اقتصادي ايرنا افزود: در ايام الله دهه فجر با توسعه شبکه هوشمند، اين شرکت نسبت به فروش کارت هاي هوشمند اقدام خواهد کرد تا از اين به بعد با تعامل با شرکت هاي PAP ، مشترکين بتوانند از طريق تلفن ثابت از اينترنت، VOICE داخلي و VOICE خارج از کشور استفاده کنند.

اين مقام مسئول در خصوص اولويت هاي برنامه پنجم توسعه اقتصادي در بخش مخابرات استان تهران که از سال 89 آغاز و تا سال 93 ادامه خواهد داشت، گفت: در برنامه پنجم توسعه سعي مي شود که دسترسي به شبکه از طريق فيبرنوري افزايش يابد و سوئيچينگ به روز رساني شود.

وي ادامه داد: در خصوص سيستم VOICE ، استان تهران به اشباع رسيده و از اين به بعد سرويس هايي با ارزش افروده بالا که با ديتا رابطه مستقيم دارد، به کار گرفته مي شود و در آينده علاوه بر پورت هاي پرسرعت خدمات ديگري در زمينه شبکه ارايه خواهد شد.

صادقي آرايي درخصوص تعامل با شرکت همراه اول درباره ارايه خدمات مناسب به دارندگان تلفن هاي همراه در استان تهران گفت: وظيفه شرکت مخابرات برقراري ارتباط مطلوب با اين اپراتور مي باشد که در اين زمينه نيز تمام تلاش خود را براي برقراري تماس در کمترين زمان و با کيفيت مطلوب به کار خواهيم برد.

اين مقام مسئول با اشاره به پايان برنامه چهارم توسعه در سال 88 و تکميل طرح ها و دستيابي به اهداف پيش بيني شده در اين سال ،خاطرنشان کرد: دوره مدت انتظار و ضريب نفوذ تلفن ثابت در استان تهران به روز رساني شده به شکلي که شبکه استان تهران به سيستم "نامبر سون" مجهز گرديده است.

معاون توسعه و مهندسي شرکت مخابرات استان تهران با اشاره به اينکه تلفن بانک ها و صدا و سيما به دليل کمبود اپراتور براي پاسخگويي به تماس ها باعث کاهش درصد موفقيت در تماس مشترکين استان تهران شده است، ادامه داد: اميدواريم با تعاملي که با اين سازمان ها برقرار خواهيم کرد، به زودي اين مشکل نيز رفع شود.

وي در خاتمه افزود: در سال پاياني برنامه چهارم توسعه(سال 88) ، شبکه مخابراتي استان تهران در برابر بحران و حوادث طبيعي با استفاده از فيبرنوري ايمن سازي خواهد شد که در اکثر نقاط تهران و کرج اين امر صورت گرفته و مابقي نيز در سال آينده تکميل مي شود.

 
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: