جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 23 دی 1387     
کريم باقري به بازي سنگاپور مي رسد

سرپرست تيم ملي فوتبال مي گويد :مصدوميت جزيي کريم باقري برطرف شده است و اين بازيکن به بازي پس فردا چهارشنبه برابر سنگاپور مي رسد .

احمد ابراهيمي افزود :تيم ملي مصدومي ندارد و همه بازيکنان حاضر در اردو شاداب و هماهنگ در وضعيت خوبي به سر مي برند.

ابراهيمي گفت : در اين اردو بازيکنان تمرينات خوبي داشتند و کادر فني تيم ملي از آنان راضي است .

سرپرست تيم ملي فوتبال اضافه کرد :پس از بازي با سنگاپور بازيکنان تيم ملي در اختيار تيم هاي باشگاهي خود قرار مي گيرند تا رقابتهاي فوتبال باشگاه هاي برتر کشور پيگيري شود .

وي با بيان اينکه تيم ملي فوتبال 9 بهمن در چارچوب رقابتهاي فوتبال مقدماتي جام ملتهاي اسيا با تايلند ديدار خواهد کرد افزود :5 بهمن بازيکنان تيم ملي براي اعزام به تايلند گرد هم مي آيند تا همان شب به بانکوک سفر کنند.

ابراهيمي گفت : ملي پوشان فوتبال ايران براي بازي با تيم کره جنوبي در چارچوب رقابتهاي مقدماتي جام جهاني هم که 23 بهمن در تهران بر گزار خواهد شد از 16 بهمن به اردوي تيم ملي فراخوانده مي شوند .

سرپرست تيم ملي فوتبال با بيان اينکه روته مولر آلماني دستيار و مشاور علي دايي است گفت :همه ما جزو يک تيم هستيم و روته مولر هم بخشي از تيم و کادر فني است .

ديدار تيم هاي فوتبال ايران و سنگاپور در چارچوب مسابقات مقدماتي جام ملت هاي آسيا بعد از ظهر پس فردا چهار شنبه در ورزشگاه آزادي تهران بر گزار خواهد شد .

 
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: