جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 1 آذر 1395     
خدمات دهی 50 نمایندگی ایرتویا به خودروهای تویوتا و لکسوس در سراسر کشور

به گزارش صنعت نیوز، عضو هیات مدیره ایرتویا در خصوص افتتاح نمایندگی مرکزی تویوتا در غرب تهران گفت: افتتاح نمایندگی فرتاک در غرب تهران قریب به 8 سال به طول انجامید و زمان بر شدن افتتاح این نمایندگی به علت حضور چشمگیر ایرتویا در غرب تهران بود تا در مکانی در شان و منزلت مشتریان این شرکت افتتاح گردد.

 کوروش مرشد سلوک در ادامه افزود: مدیران ایرتویا بر این عقیده هستند که نباید کیفیت را فدای حضور کرد بنابراین زمان بر شدن افتتاح نمایندگی فرتاک در غرب تهران در راستای حفظ کیفیت خدمات دهی بوده است.

 

وی با اشاره به نحوه خدمات دهی شرکت ایرتویا به مصرف کنندگان این مدل خودروها تصریح کرد: شرکت ایرتویا از اواخر سال 93 با تکیه بر دستور وزیر صنعت ضمن خدمات دهی به مشتریان خودروهای وارداتی موظف به ارائه خدمات به کلیه مشتریان تویوتا و لکسوس (که خودرو خود را از نمایندگی های ایرتویا خریداری نکرده اند) شد.

 

عضو هیات مدیره ایرتویا اظهار داشت: پس از اجرایی شدن دستور وزیر صنعت در زمینه خدمات دهی به کلیه مشتریان تویوتا، لکسوس و خودروهای وارداتی حجم کاری نمایندگی های ایرتویا افزایش یافت لذا برای سهولت در خدمات دهی پس از فروش به مشتریان این برندها باید برنامه ریزی های دقیقی انجام می شد.

 

مرشد سلوک در پایان با بیان اینکه شرکت ایرتویا در حال حاضر به کلیه خودروهای برند تویوتا و لکسوس خدمات فروش و پس از فروش مناسب و مطلوبی ارائه می کند، خاطرنشان کرد: شرکت ایرتویا در حال حاضر با 50 نمایندگی در سراسر کشور که برخی از آنها قدمتی 40 ساله دارند کلیه خدمات فروش و پس از فروش برند تویوتا و لکسوس را به مشتریان ارائه می دهد.

ارائه کلیه خدمات فروش و پس از فروش محصولات تویوتا در نمایندگی فرتاک

 مدیر نمایندگی مرکزی تویوتا در غرب تهران (نمایندگی فرتاک) گفت: نمایندگی مرکزی فرتاک آماده ارائه کلیه خدمات فروش و پس از فروش خودروهای تویوتا و لکسوس به مشتریان تویوتا در پایتخت می باشد.

محمد پورمند افزود: نمایندگی مرکزی تویوتا در غرب تهران با پتانسیل بالایی فعالیت خود را در حوزه خدمات دهی و سرویس دهی کامل به مشتریان تویوتا آغاز می کند و با افتتاح این مجموعه در غرب تهرن تحویل خودرو به مشتریان گرامی تویوتا در غرب پایتخت با سهولت بیشتری انجام خواهد گرفت.

وی در ادامه با بیان اینکه کلیه خدمات خودرویی (اعم از گارانتی و غیر گارانتی، فروش، سرویس دهی کامل) در این مکان انجام می شود، تصریح کرد: کلیه محصولات تویوتا که مجوز ورود به کشور را دارند در این نمایندگی عرضه خواهند شد.

وی اظهار داشت: تویوتا برندی موفق در سرتاسر جهان است البته در کشور ایران نیز مورد توجه مصرف کنندگان بسیاری قرار گرفته است و از جایگاه مطلوب و مناسبی برخوردار می باشد و قطعا روند موفقیت تویوتا در کشور ادامه دار و پویا خواهد بود.

پورمند در ادامه این گفتگو اذعان داشت: حدود 60 نفر در حال حاضر در نمایندگی مرکزی تویوتا در غرب تهران مشغول به فعالیت هستند البته افزایش این تعداد نیروی کار در حال انجام است و به زودی شاهد ارتقای کیفیت خدمات دهی روز افزون این نمایندگی خواهیم بود.

مدیر نمایندگی مرکزی تویوتا در غرب تهران (نمایندگی فرتاک) در پایان خاطرنشان کرد: قیمت محصولات ارائه شده تویوتا در این نمایندگی تابع تعرفه های شرکت ایرتویا خواهد بود البته قیمت محصولات تویوتا در سراسر کشور یکسان می باشد و نمایندگی ها دخالتی در تعیین میزان آن نخواهند داشت.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: