جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 2 آذر 1395     
پریچهره: حرف‌های سراجی یک ادعای بی‌مورد بود

 خبرگزاری تسنیم: نصرالله پریچهره درباره ادعای مسئول پیشین کمیته بازاریابی فدراسیون دوچرخه‌سواری مبنی بر خرج شدن هزینه 200 میلیون تومانی پول خرید دوچرخه در جایی دیگر، اظهار داشت: ابتدا باید بگویم که حالا حرف از 200 میلیون گذشته و به 430 میلیون هم رسیده است. من در این باره به خسرو قمری، رئیس پیشین فدراسیون صحبت کرد و از او خواستم اگر چیزی در این باره می‌داند، توضیح بدهد. قمری هم گفت «این مسئله برای سال 93 است. ما برنامه‌ریزی کرده بودیم که از چین دوچرخه برخریم و حتی مبلغ 150 میلیون تومان نیز از اسپانسرها گرفتیم، اما به دلیل آنکه شرکت چینی ضمانت نداد، موضوع هرگز عملیاتی نشد.»
 
وی افزود: برخی اعتبارات فدراسیون براساس تفاهم‌نامه‌هایی که امضا‌ می‌شود، تخصیص پیدا می‌کند، اما موضوع این است که برای خرید دوچرخه اصلاً تفاهم‌نامه‌ای وجود نداشته است.
 
دوچرخه‌سواری ادامه داد: روزی که من وارد فدراسیون شدم، فقط 100 میلیون تومان در حساب بود. این در حالی بود که باید اعزام‌هایی صورت می‌گرفت و اردوهایی نیز برگزار می‌شد که ما برای آنها مبلغ 450 میلیون تومان از وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک گرفتیم. می‌خواهم این را بگویم که من پولی به نام خرید دوچرخه ندیدم. صحبت‌هایی که در این باره مطرح شده، بار حقوقی دارد و باید مستنداتش ارائه شود.
 
پریچهره عنوان کرد: مسئول پیشین کمیته بازاریابی فدراسیون که به دلیل نامزدی‌اش در انتخابات از این سمت کنار رفت، گفته بود که این پول در خزانه‌ فدراسیون بوده و جای دیگری هزینه شده است. ما چنین چیزی را ندیده‌ایم و این موضوع را پیگیری حقوقی می‌کنیم. این حرف‌های بار حقوقی دارد و از من خواسته‌اند که پیگیری کنم.
 
وی گفت: اینکه می‌گویند شرکت چینی این دوچرخه‌ها را بار زده تا با کشتی بفرستد، واقعیت این است که قراردادی نبوده که بخواهد به واسطه آن، دوچرخه‌ها را وارد کشتی کند و برای ما بفرستد. به نظرم همه اینها یک ادعای بی‌مورد بوده و جامعه دوچرخه سواری را زیر سوال برده است.