جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 3 آذر 1395     
صدور 305 هزار کارت اعتباری در بانک ملی ایران

به گزارش صنعت نیوز، بانک ملی ایران از ابتدای سال جاری تاکنون 305 هزار کارت اعتباری صادر کرده است.

بانک ملی ایران 305 هزار کارت اعتباری شامل 200 هزار کارت برنزی 10 میلیون تومانی، 23 هزار کارت اعتباری نقره‌ای 30 میلیون تومانی و 10 هزار کارت اعتباری 50 میلیون تومانی طلایی به همراه 72 هزار کارت اعتباری خرید کالای ایرانی به متقاضیان داده است.

بانک ملی ایران با آمار62.07 درصد سهم از صدور کارت‌های اعتباری در رتبه اول جدول صادرکنندگان کارت‌های اعتباری در بین بانک‌های کشور قرار دارد.

در میان 35 بانک دولتی و خصوصی کشور، بانک ملی ایران با آمار20.92 درصدی رتبه نخست در بین بانک‌های کشور را از تعداد کارت‌های بانکی تراکنش‌دار با حداقل یک تراکنش دارد.

کارت‌های بانکی تراکنش‌دار به 3 دسته کارت‌های اعتباری، کارت هدیه و بن‌کارت و کارت‌های برداشت تقسیم می‌شود که بانک ملی ایران در مجموع سهم بیشتری از دیگر بانک‌ها در صدور این سه نوع کارت داشته است.

بانک ملی ایران با سهم62.07 درصدی در صدور کارت‌های اعتباری با حداقل یک تراکنش در صدر جدول بانک‌ها در زمینه صدور کارت‌های اعتباری است.

این آمار نشان می‌دهد که بانک ملی ایران در این زمینه عملکرد قابل قبولی دارد به طوری که صدور بیش از 60 درصد کارت‌های اعتباری در این بانک انجام می‌شود.

کارت های اعتباری مرابحه طلایی ، نقره ای و برنزی که دارای اعتبارهایی به ترتیب 50 ، 30 و 10 میلیون تومان است ، پس از اعتبار سنجی مشتریان توسط شعب به متقاضیان ارائه می شود.

استفاده از کارت های مذکور محدودیت فروشگاهی نداشته و مصرف اعتبار آن در تمام بخش های اقتصادی مجاز است.

اعتبار این کارت ها گردشی است و امکان استفاده مجدد از اصل تسهیلات بازپرداخت شده وجود دارد.

مشتریان دارنده یکی از انواع حساب ها در بانک ملی ایران می توانند با مراجعه به شعب این بانک درخواست استفاده از این کارت ها را ارائه و فرم های مربوطه را تکمیل کنند.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: