جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 7 آذر 1395     
بازیگر سینما خواننده تیتراژ فیلم علی مصفا +عکس

خبرگزاری صبا: فیلم سینمایی «نفس‌های آرام» به کارگردانی میثم هاشمی‌طبا و تهیه‌کنندگی علی مصفا که برای حضور در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر آماده می‌شود و فرم این جشنواره را پر کرده است، این روزها مراحل واپسین پس از تولید را پشت سر می‌گذارد. مسعود حیدریان ساخت موسیقی را آغاز کرده و جعفر علیان صداگذاری آن را انجام می‌دهد. 
 
 کوروش تهامی

بجز انجام این مراحل، هم اکنون اجرای دکور تیتراژ نیز در دستور کار قرار دارد و گروه سازنده شروع به فعالیت در این بخش کرده اند. کاری که در ایران دارای اهمیت نیست اما خارج از کشور فستیوال جدا و تعریف خاص خودش را دارد.

شایان ذکر است؛ کورش تهامی برای این فیلم که حدود یکماه آینده آماده پخش می‌شود، تیتراژ می‌خواند و گروه برای رسیدن به نقطه دلخواه تلاش می‌کنند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است:

محیا و رضا زوج جوانی در آستانه ازدواج  هستند.رضا مهندس معمار است و محیا شاگرد و نامزد او است.حادثه ای برای محیا اتفاق می افتد که مسیر زندگی هر دو را تغییر می دهد.

کوروش تهامی، محمود پاک نیت، همایون ارشادی، لیلا بلوکات، آوا دارویت، با هنرمندی جعفر دهقان و شهرام عبدلی از جمله بازیگران این فیلم هستند.

از دیگر عوامل این فیلم عبارتند از:

نویسنده ، کارگردان و طراح صحنه و لباس: میثم هاشمی طبا، مدیر فیلمبرداری و مجری طرح: حافظ احمدی، مدیر تولید: علیرضا بیات، صدابردار: جعفر علیان،دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز:مریم پدمه، منشی صحنه: فرشته عروجی، دستیار دوم کارگردان:ابوالفضل حمیدی، عکاس:طناز هاشمی طبا،مشاور رسانه ای: بهناز شیربانی، طراح گریم: علیرضا خورشید، مجریان گریم :مهدی قاسم زاده،شعف محمود زاده، مدیر تدارکات:اصغر جبار پور ،دستیار اول فیلمبردار:مصطفی معمار،دستیار دوم فیلمبردار:حمید رضا زارعی،گروه فیلمبرداری:مهدی میر علایی،محسن شالی،علی محمد پور،محمد جواد رستگار، اجرای صحنه :امیر حسین مدرس،دستیار صحنه:مهران محمدیان،دستیار لباس: آریاناز ضرابی، دستیار صدابردار:جواد شعبانی ،گروه تدارکات:مراد خانه زاد،محمد مهری.