جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 7 آذر 1395     
ارائه خدمات با كيفيت، اعتبار سايپا را افزايش مي‌دهد

به گزارش صنعت نیوز، مديرعامل سايپايدك در نشست صميمانه با مديران نمايندگي‌هاي سايپا در شيراز، تاكيد كرد: ارائه خدمات با كيفيت، اعتبار برند سايپا را افزايش مي‌دهد و همه ما در تلاشيم رضايت مشتري تا عالي‌ترين سطح تامين شود.

مهندس عليشاهي كه در جمع مديران نمايندگي‌هاي سايپا در شيراز حضور يافته بود با بيان اين مطلب اظهار كرد: بدون ترديد منافع سايپا، سايپايدك و شبكه نمايندگي‌ها همه به هم پيوند خورده است و همه با هم بايد با اراده‌اي استوار، كيفيت خدماتي كه به مشتريان ارائه مي‌شود را افزايش دهيم تا به سهم خود به وظايفمان در تحقق برنامه‌هاي اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل نماييم.

وي تعامل، هم‌انديشي و برنامه‌ريزي براي رفع مشكلات را يكي از اهداف برگزاري نشست‌هاي دوره‌اي با مديران نمايندگي‌ها دانست و گفت: تصميماتي كه از اين جلسات ناشي مي‌شود به ما در مسير موفقيت كمك مي‌كند. لذا انتظار اين است كه مديران نمايندگي‌ها ضمن طرح مشكلات موجود، پيشنهادهاي تصميم‌ساز ارائه كنند.

مديرعامل سايپايدك با اشاره به اهميت شبكه نمايندگي‌ها براي گروه خودروسازي سايپا، ادامه داد: رفتار كريمانه نمايندگي‌ها در برابر مشتري قابل تقدير است و اين مساله در ايام اربعين و ارائه خدمات به زائران عتبات عاليات نمود ويژه‌اي داشته است.

عليشاهي ادامه داد: براي اينكه بتوانيم نيازهاي مشتري را بهتر بشناسيم، بايد ارتباط با شبكه نمايندگي‌ها را بيشتر كنيم. در واقع در سايه اين ارتباط گسترده و نزديك است كه مي‌توان نيازهاي مشتري را شناخت و بر اساس آن اقدام كرد.

وي گفت: وظيفه ما به عنوان متولي ارائه خدمات پس از فروش به خودروهاي سايپا، اين است كه با ارائه خدمات خوب، اعتبار برند سايپا را افزايش دهيم. در اين مسير، نمايندگي‌ها كه رفيق و شريك تجاري سايپا محسوب مي‌شوند نقش مهمي را بر عهده دارند.

پيش از سخنان مديرعامل سايپايدك، مديران نمايندگي‌هاي سايپا در شيراز در سخنان كوتاهي به طرح مشكلات پرداختند.

همچنين مديرعامل سايپايدك در سفر يك روزه خود به شيراز ضمن بازديد از چند نمايندگي، با برخي از  مشتريان كه براي دريافت خدمات به نمايندگي‌ها مراجعه كرده‌ بودند، گفت‌وگو و در خصوص رفع برخي مشكلات موجود دستوراتي را صادر كرد.

 
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: