جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 9 آذر 1395     
حضور در رده بزرگسالان آماده ترم کرد

به گزارش صنعت نیوز، وزنه بردار ملی پوش گفت: تجربه حضور در رده بزرگسالان تاثیر زیادی در کسب موفقیت در رقابت های آسیایی جوانان داشت.

وزنه بردار ملی پوش: حضور در رده بزرگسالان آماده ترم کردرضا بیرالوند وزنه بردار دسته 94 افزود: خوشبختانه رقابت‌های آسیایی را با موفقیت پشت سر گذاشتیم و موفق به کسب عنوان قهرمانی شدیم. در این رقابت ها وزنه بردار ازبکستانی نفر نخست جهان رقیبم بود. پیش بینی می‌کردم که به علت آسیب دیدگی آرنج در حرکت یکضرب نتوانم در مصاف با او موفق پیش روم.

وی گفت: با وجود اینکه در تمرینات در حرکت یکضرب 171 کیلوگرم زده بودم ولی در رقابت های آسیایی در حرکت یکضرب وزنه 158 کیلوگرم را بالای سر بردم. اما در حرکت دوضرب کاملا موفق ظاهر شدم و توانستم قدرتم را بخوبی بکار بگیرم.

بیرالوند افزود: سطح مسابقات آسیایی خوب بود. از آنجائیکه وزنه برداری ایران در سطح بسیار خوبی قرار دارد در بعضی رده ها رقابت زیاد و در بعضی دیگر شرایط متفاوت بود. به عنوان مثال در دسته 94 و 85 کیلوگرم مثل همیشه رقابت زیادی میان وزنه برداران وجود داشت. خوشبختانه هر 8 وزنه بردار حاضر در تیم ملی جوانان عملکرد بسیار خوب و مثبتی داشتند و من علت اصلی این موفقیت را برگزاری اردوهای بلند مدت می دانم.

وی گفت: بر خلاف دیگر وزنه برداران من تجربه حضور در رده بزرگسالان را هم داشتم. این تجربه برایم بسیار خوب بود و تاثیر زیادی در کسب موفقیت در رده جوانان داشت و باعث شد با استرس کمتر و اعتماد به نفس بیشتر در رقابت های آسیایی توانائیهایم را برای کسب موفقیت بکار گیرم.

بیرالوند افزود: برای اینکه بتوانم دوباره موفق به حضور در تیم ملی بزرگسالان شوم همه توان خود را بکار خواهم گرفت. می خواهم در رقابت های اسیایی 2018 بزرگسالان نماینده شایسته ای برای کشورم باشم.

وی درباره لیگ جوانان گفت: بطورکلی شرایط حاکم بر لیگ جوانان بد نیست اما تا رسیدن به شرایط ایده ال فاصله دارد. هم اکنون در تیم نیروی زمینی حضور دارم و همه توان خود را برای کسب موفقیت بکار گرفته ام. در لیگ جوانان پائین بودن رقم قراردادها از جمله مشکلاتی است که امیدوارم بزودی برطرف شود.

بیرالوند گفت: برای 2 هفته لیگ 8 میلیون تومان قراداد امضا کرده ام. این تنها درآمدم در طول یکسال است و با توجه به صرف هزینه های بسیار زیاد برای فعالیت حرفه ای این رقم بسیار کم است. سال گذشته برای اینکه بتوانم از پس هزینه هایم برآیم پدرم مجبور به فروش زمین شد. بطور حتم اگر تعداد تیم ها در لیگ جوانان افزایش یابد مشکل مالی وزنه برداران حاضر در این رده تا حدی برطرف خواهد شد.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: