جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 9 آذر 1395     
شکسته شدن مجدد رکورد تولید در سایپا کاشان

به گزارش صنعت نیوز، شرکت سایپاکاشان با تولید 606 دستگاه خودرو در روز برای دومین بار رکورد تولید خود در دوماه اخیر را شکست.

بر اساس تأکید مدیرعامل محترم گروه خودروسازی سایپا مبنی ‌برافزایش ظرفیت تولید در سال‌جاری و با توجه به برنامه‌ریزی­های انجام شده در سایپا کاشان و هماهنگی و همکاری شرکت­های زنجیره تأمین همچون مگاموتور، سازه گستر و... این شرکت توانست با کارتیمی و تلاش بی­دریغ همکاران واحدهای تولیدی و پشتیبانی خود به این مهم دست یابد.

کورش کوپال معاون برنامه­ریزی تولید و لجستیک شرکت سایپا کاشان ضمن تقدیر از حمایت­ ها و رهنمودهای ارزنده مهندس شهباز مدیرعامل شرکت سایپا کاشان و با اشاره به بی­ سابقه بودن این حجم تولید در سایپاکاشان افزود: با هماهنگی های مناسبی که بین شرکت­ های تأمین­ کننده و قطعه ساز صورت گرفت، توانستیم ضمن تحقق صد ­درصدی برنامه MPS مصوب گروه سایپا، رکورد تولید محصول را به میزان 606 دستگاه در روز برسانیم.

وی ضمن اشاره به روند قابل توجه افزایش تولید محصولات x100 وx200  در سه ماه گذشته تصریح کرد: این تعداد تولید نشانگر تثبیت روند تأمین قطعات و به تناسب آن تولید با کیفیت محصول درگروه خودروسازی سایپا بوده و امیدواریم شاهد استمرار این روند رو به رشد در سایپاکاشان باشیم.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: