جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 13 آذر 1395     
پیام مهندس علی حداد به مناسبت سالروز تأسیس شرکت خدمات فنی رنا

به گزارش صنعت نیوز، علی حداد مدیر عامل شرکت خدمات فنی رنا در پیامی پنجاه و هشتمین سالروز تاسیس شرکت خدمات فنی رنا را به تمامی همکاران تبریک گفتند.

متن پیام مهندس علی حداد به مناسبت سالروز تأسیس شرکت خدمات فنی رنا به این شرح است:

همکاران محترم؛ باسلام

سالروز تاسيس شركت خدمات فني رنا را به تمامی همکاران، نمایندگان و خانواده ایشان تبریک عرض می نمایم.

مايه مباهات شركت خدمات فني رنا است كه پنجاه و هشت  سال خدمت صادقانه را سرلوحه خويش قرار داده و به عنوان بزرگترين شركت خدمات پس از فروش خودروهاي سنگين، پرقدرت و پرتوان در عرصه خدمات پس از فروش اين مرزو بوم فعال است.

امروز با همت و تلاش كاركنان شبكه نمايندگيهاي خدمات فني رنا ، ارائه خدمات برای مشتريان شركت سايپا ديزل در گستره جغرافيايي ايران عزيز بنحو بسیار مطلوبی صورت می پذیرد. بي گمان توسعه و پیشرفت امروز خدمات پس از فروش سايپا ديزل را مرهون در اختیار داشتن سرمایه های عظیم، بالاخص بهره مندی از نیروهای انسانی کارآمد، مجرب و با دانش فني مي دانم كه  در مسير  اعتلای قابلیتهای خود در حوزه خدمات پس از فروش، از هيچ كوششي دريغ ننموده و همواره بمنظور ايجاد ارزش براي مشتريان گام برمي دارند.

امید است با همکاری و همدلی یکایک مديران و كاركنان شبكه نمايندگيها و همكاران ستادي، و حمایت ذینفعان بالا دست بتوانیم قدم‌های شایسته در جهت افتخارآفرینی در عرصه خدمات پس از فروش برداریم.

ضمن گرامیداشت این مناسبت فرخنده، از خدای منان سلامتی و بهروزی همه کارکنان معزز و گرامی شركت را مسالت دارم.   
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: