جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 13 آذر 1395     
برگزاری ششمین نمایشگاه بین‌المللی محصولات و فناوری‌های کشاورزی

به گزارش صنعت نیوز، ششمین نمایشگاه بین‌المللی محصولات و فناوری‌های کشاورزی، گیاهی، ارگانیک و صنایع وابسته با تاکید بر اهمیت سلامت و تغذیه مردم سه‌شنبه 16 آذر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار می‌کند.

روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، این نمایشگاه در جهت معرفی ظرفیت‌های کشور در زمینه تولید محصولات ارگانیک در فضایی به وسعت حدود 3 هزار مترمربع با حضور 100 شرکت داخلی و 15 شرکت خارجی از کشورهای چین و ترکیه برپا خواهد شد.

گروه‌های کالایی که در این نمایشگاه به معرض نمایش گذاشته می‌شوند انواع محصولات ارگانیک در بخش‌های مختلف علوم و صنایع کشاورزی (گیاهی، گلخانه‌ای، بذرهای اصلاح شده، آفات نباتی، سموم و غیره)، روش‌های آبیاری و زهکشی، مقاوم‌سازی محصولات کشاورزی در مقابل فساد، ماشین‌آلات و تجهیزات وابسته، شرکت‌های دانش بنیان و غیره هستند.

بر اساس این گزارش برگزاری نمایشگاه محصولات و فناوری‌های کشاورزی علاوه بر اینکه فرصت مناسبی برای آشنایی بازدیدکنندگان با سلامت محصولات ارگانیک و ترغیب آنها به مصرف این محصولات است، همچنین آشنایی سایر متخصصان و علاقه‌مندان با فناوری‌های روز این صنعت را نیز در پی دارد.