جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 14 آذر 1395     
چهارمین گوی شناور میعانات گازی عسلویه راه‎اندازی می‌شود

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت پایانههای نفتی ایران : با توجه به افزایش تولید و حجم صادرات میعانات گازی پارس جنوبی، چهارمین گوی شناور پایانه صادرات میعانات گازی عسلویه راهاندازی میشود.

سیدپیروز موسوی با اشاره به افزایش حوزه‌های فعالیت شرکت پایانههای نفتی ایران در پایتخت انرژی کشور اظهار امیدواری کرد: در صورت راه اندازی آزمایشگاه سایت 2 پایانه میعانات گازی، عسلویه به آخرین و پیشــرفتهترین تجهیزات آزمایشگاهی صدور میعانات گازی مجهز می‏شود.

وی با اشــاره به اهمیت کار شرکت پایانههای نفتی ایران در منطقه پارس جنوبی گفت: اهمیت کار پایانه عسلویه، پشتیبانی از تولید و ذخیرهســازی گاز و میعانات گازی پارس جنوبی است؛ به نحوی که برای تداوم صدور میعانات گازی و پایداری و جلوگیری از توقف تولید پالایشگاه‌ها، حتی در شرایط بد آب و هوایی، کارکنان این شرکت با استفاده از ناوگان دریایی پیشرفته و بهروز ماموریت دریایی و پهلودهی کشتی ها را انجام دادهاند.

موسوی گفت: ضرورت مدیریت مخازن ایجاب میکند گاهی بارگیری و صادرات در بدترین شرایط عملیاتی و آب و هوایی نیز انجام شود.

پایانــه عســلویه در مجاورت پارس جنوبی، گلــوگاه صادرات میعانات گازی کشور اســت که صادرات میعانات و فرآوردهها از این پایانه انجام میشود.

موسوی تصریح کرد: اکنون با توجه به دوران پساتحریم و افزایش حجم صادرات، این پایانه به مراتب بیش از گذشــته اهمیت یافته و توجه به تقویت نیروی انســانی و توسعه زیرساخت ها در اولویت قرار گرفته است.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: