جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 14 آذر 1395     
عسگری: شایستگی خود را به اثبات می رسانم

به گزارش صنعت نیوز، نایب قهرمان وزنه برداری آسیا گفت: فرصت مناسبی بدست آورده ام تا شایستگی خود را به اثبات برسانم.

مجید عسگری ملی پوش با سابقه تیم ملی وزنه برداری در خصوص حضور در اردوهای تیم ملی بزرگسالان افزود: پس از یک سال به اردوی تیم ملی وزنه براری بازگشتم و از اینکه سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی بزرگسالان و همچنین شورای عالی فنی فدراسیون به من فرصت دادند تا در بدنه تیم ملی قرار بگیرم خیلی خوشحالم. آسیب دیدگی های که سالهای قبل داشتم کاملا برطرف شده است و با آمادگی بالا در تمرینات تیم ملی حاضر شده ام.

نایب قهرمان سال 2011 آسیا در خصوص برپایی اردوی تیم ملی وزنه برداری گفت: مسئولان فدراسیون وزنه برداری شرایط جدیدیی در برگزاری اردوهای تیم ملی مهیا کرده اند. این شرایط به نفع وزنه برداران سراسر کشور است. ورزشکاران با کسب مقام در لیگ یا مسابقات کشوری می توانند به عضویت تیم ملی درآیند.

وزنه بردار تیم شرکت ملی حفاری اهواز درباره حضور در لیگ برتر وزنه برداری و رقابتهای جام باشگاههای آسیا افزود: 2 هفته از مسابقات لیگ برتر وزنه برداری برای تیم شرکت ملی حفاری اهواز وزنه زده ام و در صدر دسته 62 کیلو گرم قرار دارم. اگر تیم وزنه برداری ملی حفاری اهواز صلاح بداند برای آنها در جام باشگاههای آسیا وزنه خواهم زد.

عسگری در خصوص انتقال به یک وزن بالاتر و دسته 69 کیلوگرم گفت: قصد دارم با راهنمایی کادر فنی تیم ملی به دسته 69 منتقل شوم. از هر لحاظ می خواهم توانائیهای خود را در تیم ملی ثابت کنم و در اردوهای بعدی تیم ملی باقی بمانم. برای مسابقات جهانی2017 و المپیک 2020 تلاش می کنم و این توانمندی را دارم که به مدال های ارزشمندی دست یابم.

وی درباره کادر فنی جدید تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان افزود: نسبت به مربیان تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان شناخت زیادی دارم. نفرات حاضر در کادر فنی افرادی حرفه ای هستند. همه وزنه برداران ارتباط خوبی با مربیان تیم ملی دارند و تجربیات آنها به طور حتم می تواند برای موفقیت ورزشکاران اردو نشین موثر باشد.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: