جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 15 آذر 1395     
گردشگری دریایی در کیش 56 درصد افزایش یافت

به گزارش صنعت نیوز، مدیر اداره بندر و دریانوردی کیش از تخلیه و بارگیری یک میلیون و ۳۳۴ هزار و ۸۱۲ تن انواع کالای نفتی و غیر نفتی در بندر کیش خبر داد.

محمد جهانشاهی نسب تردد شناورها در بندرکیش طی هشت ماه گذشته را هشت هزار و ۴۱۰ فروند اعلام کرد و افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون،۴۷ هزار و ۳۴۴ دستگاه خودرو توسط شناورهای لندینگ کرافت در مسیرهای دریایی جزیره کیش به چارک و آفتاب جابجا شد که افزایشی ۲۵ درصدی در این زمینه به ثبت رسید.

وی افزود: ۲۹۵ هزار و ۱۶۱ نفر مسافربه این بندر سفر کردند که نسبت به سال گذشته، با پنج درصد افزایش روبه رو بوده است.

جهانشاهی نسب با اشاره به گشت دریایی تصریح کرد: علاوه بر فعالیت های مسافری، ۳۰۲ هزار و ۶۹۶ نفر گشت دریایی با شناورهای تفریحی در آب های جزیره کیش به تفریح پرداختند که این بخش از فعالیت های دریایی طی سال جاری ۵۶ درصد افزایش داشته است.

مدیر اداره بندر و دریانوردی کیش با اشاره به تخلیه و بارگیری یک میلیون و ۳۳۴ هزار و ۸۱۲ تن انواع کالای نفتی و غیر نفتی در بندر کیش، اظهار داشت: از این میزان، یک میلیون و ۱۱۶ هزار و ۲۰۱ تن کالای غیر نفتی و ۲۱۸ هزار و ۶۱۱ تن کالای نفتی اختصاص دارد که در بخش کالاهای نفتی رشد سه درصدی به ثبت رسید.

وی سهم عملیات مربوط به صادرات غیر نفتی در این بندر را رقمی بالغ بر دو هزار و ۱۴۸ تن و حجم واردات اینگونه کالاها را ۳۹ هزار و ۱۶۵ تن اعلام کرد.

مدیر اداره بندر و دریانوردی کیش در پایان از کابوتاژ یک میلیون و ۷۴ هزار و ۸۸۸ تن کالای غیر نفتی در این بندر خبر داد.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: