جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 16 آذر 1395     
صبحگاه مشترک یگان‌های نمونه نیروهای مسلح

خبرگزاری ایسنا: دراین مراسم سرلشکر عطاءالله صالحی از نیروهای مسلح استان هرمزگان شامل سپاه، ارتش و انتظامی مستقر در صبحگاه منطقه یکم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران سان دید. نمایشگاهی از توانمندی های نداجا در محل صبحگاه مشترک در معرض نمایش قرار گرفته و قرار است. همچنین قرار است تا بخشی از تجهیزات جدید ساخته شده در داخل کشور نیز تحویل نیروی دریایی شود.

این صبحگاه مشترک به مناسبت هفته نیروی دریایی و یادآوری دلاورمردی‌های رزمندگان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ناو پیکان و عملیات مروارید به میزبانی منطقه یکم ولایت نیروی دریایی ارتش در بندرعباس برگزار شد.

اجرای برنامه ویژه کلاه‌سبزهای نیروی دریایی و سخنرانی امیر سرلشکر عطاالله صالحی از دیگر بخش‌های این صبحگاه مشترک بود.

سرلشکر عطالله صالحی از روز گذشته(دوشنبه) وارد هرمزگان شده و از پایگاه شکاری شهید عبدالکریمی بندرعباس بازدید کرده است.

بر این اساس، امیر سرلشکر عطاءالله صالحی عصر دوشنبه نیز با حضور در پایگاه شکاری شهید عبدالکریمی بندرعباس توان عملیاتی این پایگاه را مورد ارزیابی قرار داد.

 در این بازدید امیر سرلشکر عطاءالله صالحی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در قسمت های آموزشی، عملیاتی، بازآماد و آشیانه؛ توان رزمی و عملیاتی پایگاه شهید عبدالکریمی را مورد ارزیابی قرار داد و بر افزایش روز افزون توان عملیاتی و بهره گیری از آخرین آموزش ها و تجهیزات تأکید کرد.

 همچنین با حضور سرلشکر صالحی در رمپ پروازی، سه فروند جنگنده اف4 نیروی هوایی ارتش به پرواز درآمده و آمادگی تیزپروازان این نیرو را برای حفاظت از امنیت آسمان ایران اسلامی به نمایش گذاشتند.