جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 16 آذر 1395     
بهرام رادان و ساره بیات در فیلم پربازیگر «زرد» +عکس

خبرگزاری ایسنا: کامران مجیدی که تهیه‌کنندگی اولین فیلم سینمایی مصطفی تقی‌زاده را بر عهده دارد در این باره به ایسنا گفت: این فیلم به‌تازگی به دبیرخانه‌ی جشنواره ارائه شده و به‌طور همزمان نسخه‌ی اصلی کار با انجام اصلاح رنگ فیلم، مراحل پایانی فنی را پشت‌سر می‌گذارد و ساخت موسیقی آن نیز بر عهده‌ی مسعود سخاوت‌دوست است. 
 
 بهرام رادان و ساره بیات در فیلم زرد

«زرد» مضمونی اجتماعی دارد و داستان آن در فضایی شهری روایتی از زندگی چند جوان است که مصطفی تقی‌زاده آن را به عنوان نخستین فیلم سینمایی خود مقابل دوربین برده است.

در خلاصه داستان این فیلم آمده «آدم‌های عجیبی هستیم... امروزمون با فردا خیلی فرق می‌کنه».فیلمبرداری این پروژه‌ی پربازیگر اردیبهشت ماه آغاز شد و کار فیلمبرداری طی ۵۳ جلسه در لوکیشن‌هایی واقع در تهران به پایان رسید.

امیرعلی نبویان، آناهیتا درگاهی، علیرضا استادی، متین ستوده، مرتضی تقی‌زاده، علی صالحی، شهروز دل‌افکار، رومینا رفیعا، رضا شمس‌الدین، فرهاد مهدوی، حسین نائینی و حسین مهری از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

«زرد» محصول «مانی تصویر هنر» و دومین فیلمی است که کامران مجیدی بعد از «لاک قرمز» در سینما تهیه‌ می‌کند؛ او پیش از این بیش از ۱۲ تله‌فیلم برای تلویزیون تهیه‌کرده و در فیلم‌هایی نظیر «آواز گنجشک‌ها»، «یک تکه نان»، «به‌ نام پدر» و... مدیرتولید یا جانشین مدیرتولید بوده است.

دیگر عوامل این فیلم سینمایی عبارتند از: حسین فرضی‌زاد (مجری طرح)، مسعود سلامی (مدیر فیلمبرداری)، سودابه خسروی (طراح گریم)، مهدی ابراهیم‌زاده و حمید محمودی (صدابرداران)، محمدرضا میرزامحمدی (طراح صحنه و لباس)، احسان وحید (مدیر تولید)، سعید نقدزاده (مدیر برنامه‌ریزی)، سیاوش رمضانلو (دستیار اول کارگردان)، فائزه گرکانی (منشی صحنه)، نادر اژدری (مدیر تدارکات)، احسان جابری (عکاس)، مانی مجیدی (عکاس پشت صحنه) و میثم محمدی (مشاور رسانه‌ای و مدیر روابط‌عمومی).