جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 16 آذر 1395     
حیدری رئیس فدراسیون جهانی کشتی پهلوانی شد

به گزارش صنعت نیوز، برگزاری رقابت های جهانی کشتی پهلوانی در بلاروس و انتخاب علی رضا حیدری بعنوان رئیس این فدراسیون جهانی پرداخت.

رقابت های کشتی پهلوانی قهرمانی جهان زیر نظر اتحادیه جهانی کشتی و با شرکت کشتی گیرانی از بیش از 40 کشور دنیا برگزار شد.

در ادامه این خبر با اشاره به تاریخچه کشتی پهلوانی در ایران آمده است:" منشاء کشتی پهلوانی به ایران باستان باز می گردد که قهرمانان اساطیری ایران با هم به مبارزه می پرداختند. قهرمان مسابقات پهلوانی در ایران پهلوان نامیده می شود که در میان مردم ایران بسیار محبوب است."

در ادامه این گزارش با اشاره به برخی از مقررات کشتی پهلوانی اسامی نفرات و تیم های برتر رقابت های جهانی بلاروس آورده شده است.

پایگاه اطلاع رسانی اتحادیه جهانی همچنین در این گزارش به انتخاب علی رضا حیدری دارنده شش مدال المپیک و جهان بعنوان رئیس فدراسیون جهانی کشتی پهلوانی اشاره و اعلام کرده است" علی رضا حیدری بعنوان رئیس فدراسیون جهانی کشتی پهلوانی یکی از کشتی های سنتی زیر نظر اتحادیه جهانی کشتی انتخاب شد."

همچنین در این خبر به انتخاب الدار کورتانیدزه قهرمان المپیک و جهان از گرجستان و پیتر باخچا از مجارستان بعنوان نایب رئیس و سلطانعلی ترخاق بعنوان دبیرکل فدراسیون جهانی کشتی پهلوانی اشاره شده و اسامی اعضای هیئت رئیسه این فدراسیون نیز ذکر شده است و در پایان اعلام شده که الکساندر مدویداز بلاروس رئیس افتخاری این فدراسیون است.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: