جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 16 آذر 1395     
تبریز ، میزبان رقابت های جهانی والیبال نشسته

به گزارش صنعت نیوز، مسئول برگزاری رقابت های والیبال نشسته، از برگزاری پنجمین دوره مسابقات باشگاههای جهان در سال 2017 و به میزبانی تبریز خبر داد.

هادی رضایی گفت: همراه با خسروی وفا، رئیس فدراسیون و در حاشیه مسابقات جام بین قاره ای در چین با رئیس سازمان جهانی پاراوالیبال و مسئول مسابقات این سازمان مذاکراتی داشتیم، تفاهم نامه ای به امضا رسید و مقرر شد ایران میزبانی این مسابقات را بر عهده بگیرد.

رضایی افزود: پس از پذیرش میزبانی ایران، فراخوانی به هیئت های استانی و باشگاههای فعال در والیبال نشسته ارسال شد و باشگاه گسترش فولاد تبریز در مهلت مقرر برای پذیرش این میزبانی اعلام آمادگی کرد. تبریز برای برگزاری مسابقات که اردیبهشت 96 برگزار می شود، انتخاب شد.

مسئول کل رقابت های باشگاههای جهان در سال 2017 افزود: نماینده ایران در این مسابقات باشگاه گسترش فولاد تبریز است. برای حضور شایسته، در صورت درخواست مسئولان باشگاه گسترش فولاد، جمعی از کادر و اعضای تیم ملی می توانند در خدمت تیم باشند. البته در مسابقات باشگاههای جهان تیم های باشگاهی بیشتر با ترکیب تیم های ملی حضور می یابند.

وی گفت: این مسابقات برای پنجمین دوره است که برگزار می شود و در چهار دور پیش نمایندگان ایران همیشه صدرنشین بوده اند. تیم ذوب آهن اصفهان برای سه دوره و تیم پگاه تهران برای یک دوره بر سکوی نخست ایستادند. امیدواریم در این دوره هم از این عنوان دفاع کنیم. پس از بازی های پارالمپیک، رقابت های باشگاههای جهان یکی از پر اهمیت ترین رویدادهای والیبال نشسته محسوب می شود و میزبانی این مسابقات که زیر نظر سازمان جهانی پاراوالیبال، داوران بین المللی و رسانه ها برگزار می شود، امتیاز خوبی برای والیبال نشسته کشورمان است.

رضایی اعلام کرد: رویداد دیگری که در سال 2017 و به میزبانی ایران برگزار می شود،دوره های بین المللی کلاس بندی، داوری و مربیگری است که اطلاعات بیشتر در این خصوص به زودی منتشر خواهد شد.

مسئول کل مسابقات افزود: به تازگی اطلاع رسانی درباره ثبت نام در این مسابقات در سایت سازمان جهانی پاراوالیبال قرار دارد و تیم ها تا بهمن برای اعلام |آمادگی فرصت دارند.

پنجمین دوره رقابت های قهرمانی باشگاههای والیبال نشسته جهان در سال 2017 از 11 تا 16 اردیبهشت به میزبانی تبریز برگزار خواهد شد.

 
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: