جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 16 آذر 1395     
نمایشگاه صنعت آرد و نان اغاز بکار کرد

به گزارش صنعت نیوز، دهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آرد و نان (Ibex 2016) با حضور 174 شرکت داخلی و خارجی آغاز به کار کرد.

شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه شامل 115 شرکت داخلی و 59 شرکت خارجی از کشورهای ایتالیا، آلمان، فرانسه، ترکیه، بلژیک، اتریش، اسپانیا، سوئیس، هلند، روسیه، جمهوری چک، کره جنوبی، لبنان و لهستان هستند.

تولیدکنندگان نان صنعتی، سازندگان ماشین‌آلات تولید نان، تولیدکنندگان نان شیرینی و کیک، تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان تجهیزات کافه قنادی، تولیدکنندگان آرد و ... از جمله گروه‌های کالایی دهمین نمایشگاه آرد و نان هستند.

این نمایشگاه در فضایی بالغ بر 6 هزار متر مربع تا 19 آذر امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران دایر خواهد بود.

فرهنگ‌سازی و اصلاح الگوی تولید و مصرف آرد و نان، افزایش سطح فعالیت‌های تجاری و سرمایه‌گذاری در صنعت آرد و نان، حمایت از احداث و توسعه واحدهای تولید نان صنعتی در کشور، ساماندهی زنجیره تولید و تامین مواد اولیه تولید نان از طریق بخش خصوصی، رویکرد حمایت از تولیدگران داخلی از مزرعه تا سفره با لحاظ داشتن ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شرکت‌های داخلی از جمله اهداف این نمایشگاه است.

در حاشیه این نمایشگاه همایشی با عنوان « راهکارهای ارتقای کیفی نان» و همچنین «کارگاه آموزشی پخت نان» برگزار خواهد شد.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: