جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 16 آذر 1395     
چهار ملی پوش دارت عازم اوزاکا می شوند

به گزارش صنعت نیوز، ملی پوشان جوان دارت کشورمان برای حضور در مسابقات جهانی ژاپن که سال آینده در اوزاکا برگزار می شود، در حال آماده سازی هستند.

در این راستا دومین مرحله اردوی تیم های ملی جوانان در اصفهان برگزار شد که در آن 26 ملی پوش پسر و دختر طبق برنامه تمرینات آماده سازی خود را پشت سرگذاشتند.

در این راستا " حمید مومنی " سرمربی تیم‌های ملی جوانان گفت: در این اردو 13 دختر و 13پسر دو روز زیر نظر مربیان تیم ملی به تمرینات آمادگی و همچنین رقابت پرداختند تا شانس خود را برای پوشیدن پیراهن تیم ملی جوانان کشور امتحان کنند.

وی با اشاره به اینکه اردوهای تیم ملی نوجوانان در دو فاز برگزار خواهد شد، افزود: فاز اول اردوهای تیم ملی در 8 مرحله 3 روزه برگزار می شود تا در پایان 4 دختر و 4 پسر جواز حضور در فاز دوم اردوهای تیم ملی را بدست آورند.

مومنی ادامه داد: در پایان دو بازیکن خانم و دو بازیکن آقا برای اعزام به مسابقات ژاپن در لیست نهایی قرار خواهند گرفت.

وی با تشکر از میزبانی خوب عباسپور رییس کمیته دارت استان اصفهان و حمایتهای بی شائبه حمید آذر پور و حمید شایسته زاد رییس و نایب رییس انجمن دارت گفت: عنایت ویژه به جوانان آینده دار مایه امیدواری است و انجمن دارت تلاش می کند با پشتوانه سازی و نگاه خاص به نسل جوان، آنها را برای فردایی بهتر آماده کند.