جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 17 آذر 1395     
برتری بارسا، بایرن و آرسنال در شب صعود یاران آزمون به لیگ اروپا

به گزارش صنعت نیوز، هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با برتری تیم های بارسلونا، بایرن مونیخ، آرسنال و صعود یاران آزمون به لیگ اروپا آغاز شد.

هفته پایانی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا سه شنبه شب با برگزاری رقابتهای گروه های اول تا چهارم و ثبت نتایج زیر آغاز شد:

 

گروه A:

بازل سوییس 1 - 4 آرسنال انگلیس

پاری سن ژرمن فرانسه 2 - 2 لودوگورتس بلغارستان

 

در این گروه تیم های آرسنال با 14 و پارس سن ژرمن با 12 امتیاز به مرحله یک هشتم نهایی راه یافتند و لودوگورتس با 3 امتیاز راهی لیگ اروپا شد.

 

گروه B:

بنفیکا پرتغال 1 - 2 ناپولی ایتالیا

دیناموکیف اوکراین 6 - 0 بشیکتاش ترکیه 

 

در این گروه تیم های ناپولی  با 11 و بنفیکا با 8  امتیاز به دور بعد صعود کردند و بشیکتاش با 7 امتیاز به لیگ اروپا راه یافت.

 

 گروه C:

بارسلونا اسپانیا 4 - 0 مونشن گلادباخ آلمان 

منچستر سیتی انگلیس 1 - 1 سلتیک اسکاتلند 

 

در گروه C تیم های بارسلونا با 15و منچستر سیتی با 9  امتیاز به مرحله یک هشتم نهایی صعود کردند و مونشن گلادباخ با 5 امتیاز به لیگ اروپا راه یافت.

 

 گروه D:

بایرن مونیخ آلمان 1 - 0 اتلتیکومادرید اسپانیا

آیندهوون هلند 0 - 0 روستوف روسیه

 

در این گروه تیم های اتلتیکومادرید با 15 و بایرن مونیخ با 12 امتیاز  به دور بعد راه یافتند و تیم روستوف با  5 امتیاز راهی لیگ اروپا شد.

 

در ادامه این رقابتها چهارشنبه شب تیم های گروهای ۵ تا ۸ رقابتهای خود را بدین ترتیب برگزار می کنند:

 

گروه E

 

تاتنهام انگلیس - زسکامسکو روسیه

 

بایرلورکوزن آلمان - موناکو فرانسه

 

- موناکو فرانسه با 11­و بایرلورکوزن آلمان با 7 امتیاز در رده های اول و دوم قرار گرفتند و مجوز صعود را به دست آوردند.تیم های تاتنهام انگلیس با 4 و زسکامسکو روسیه با 3­ امتیاز سوم و­ چهارم هستند و برای صعود به لیگ اروپا و یا حذف رقابت می کنند.تیم بایرلورکوزن با توجه به نتایج دیدارهای رودررو با تاتنهام صعود خود را قطعی کرده است.

 

گروه F

 

رئال مادرید (مدافع عنوان قهرمانی) - بوروسیا دورتموند آلمان

 

لژیا ورشو لهستان - اسپورتینگ لیسبون پرتغال

 

- تیم های بوروسیا دورتموند آلمان با 13­ و رئال مادرید (مدافع عنوان قهرمانی) با 11 امتیاز اول و دوم هستند و مجوز صعود گرفتند.تیم های اسپورتینگ لیسبون پرتغال با 3 و لژیا ورشو لهستان با یک امتیاز در رده های سوم و چهارم جای گرفته اند و برای صعود به لیگ اروپا و یا حذف رقابت می کنند.

 

 گروه G :‌­

 

بروخه بلژیک­ - اف ث کپنهاگن دانمارک

 

پورتو پرتغال - لسترسیتی انگلیس

 

- لسترسیتی انگلیس با 13­ امتیاز در صدر تثبیت شد و مجوز صعود گرفت.تیم های پورتو پرتغال با 8­ و اف ث کپنهاگن دانمارک با 6­ امتیاز دوم و سوم هستند و برای صعود به دور حذفی لیگ قهرمانان و یا لیگ اروپا رقابت می کنند.تیم بروخه بلژیک بدون امتیاز چهارم است و بخت صعود به دور حذفی و لیگ اروپا را از دست داد.

 

گروه H

 

یوونتوس ایتالیا - دینامو زاگرب کرواسی

 

المپیک لیون فرانسه - سویا اسپانیا

 

- تیم یوونتوس با 11 امتیاز در صدر قرار گرفت و مجوز صعود دریافت کرد.تیم های سویا با 10­ و المپیک لیون فرانسه با 7­ امتیاز دوم و سوم هستند و برای صعود به دور حذفی لیگ قهرمانان و یا لیگ اروپا به رقابت می پردازند.تیم دینامو زاگرب کرواسی بدون امتیاز چهارم است و بختی برای صعود به مرحله حذفی و لیگ اروپا ندارد.