جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 17 آذر 1395     
قهرمانی جهان حق سهیل واحدی بود

به گزارش صنعت نیوز، سرمربی تیم ملی اسنوکر ایران گفت: سهیل واحدی سال ها تمرین کرد، در نهایت با قهرمانی جهان به حقش رسید.

کامران شهلا افزود: سهیل واحدی برای قهرمانی جهان زحمات بسیاری را در این 14 سال متحمل شد. وی هر روز بیش از هشت ساعت تمرین می کرد و در مسابقات زیادی با حمایت های فدراسیون شرکت کرد که نتیجه آن بدست آوردن مدال طلای جهانی بود.

وی با اشاره به سطح بالای رقابتهای اسنوکر قهرمانی جهان گفت: کامران شهلا در این دوره از رقابتها که با 58 کشور برگزار شد، رکورد میزبانی را شکست. در این مسابقات کشورهای نام آشنایی مانند چین، ولز، اسکاتلند، پاکستان، مالزی، هنگ کنگ و تایلند که در این رشته از قدرتمند ترین ها به شمار می روند هم حضور داشتند.

سرمربی تیم ملی درباره ی عملکرد تیمش در این رقابت ها گفت: از عملکرد ملی پوشان راضی هستم، هر چهار نفر آنها از مرحله گروهی به حذفی صعود کردند. متاسفانه سرخوش و ذره دوست در یک هشتم با یکدیگر روبرو شدند، حامد ذره دوست، با شکست سرخوش را که قهرمان 6 توپ آسیا و تیمی جهان همراه با سهیل واحدی است، به یک چهارم رفت. در پایان از بین ملی پوشان کشورمان واحدی به فینال رسید و با اقتدار و پیروزی در مقابل حریفی از ولز که سابقه حضور در حرفه ای های جهان را دارد، قهرمان جهان شد.

وی در ادامه افزود: در مجموع تیم ایران با حضور دو داور ارزنده کشورمان بسیار هماهنگ بود در هنگام مسابقات بازیکنان را حمایت کردند.

سرمربی تیم ملی افزود: فرهاد حق یاران داور بین المللی کشورمان در قهرمانی قبل در بنگلور همراه تیم بود. وی پیش از مسابقات معتقد بود امسال هم قهرمان جهان خواهیم شد که با کمک خداوند این مهم نصیب تیم ما و کشور عزیزمان شد.

شهلا با توجه به برنامه های واحدی پس از قهرمانی جهان افزود: واحدی از این پس به جمع حرفه ای های اسنوکر جهان می پیوندد تمام تلاش ما برای گرفتن ویزای انگلیس واحدی خواهد بود تا بتواند بدون هیچ مشکلی به انگلستان برود. واحدی پس از ورود به انگلستان در کنار حسین وفایی دیگر قهرمان ارزنده کشورمان در بین حرفه ای ها برای کشورمان افتخار آفرینی خواهند کرد. وفایی پس از قهرمانی سهیل با او تماس گرفت و این پیروزی را به وی تبریک گفت.

کامران شهلا سرمربی تیم ملی بیلیارد ایران معتقد است، قهرمانی در سال های گذشته با تلاش حسین وفایی و حضور وی بین هشت بازیکن حرفه ای های جهان باعث به وجود آمدن انگیزه برای سهیل واحدی و سایر بازیکنان شده است. انگیزه و روحیه مضاعف بین بازیکنان این رشته به وجود آمده است. وی افزود: تمامی بازیکنان مانند زنجیر به یکدیگر متصل هستند قهرمانی جهان با همت سهیل واحدی انگیزه بزرگی به دیگر ورزشکاران داده است و از همین رو منتظر مقام های آسیایی و جهانی بیشتری در آینده خواهیم بود با کمک خداوند در انتظار قهرمانی جهان با تلاش امیر سرخوش خواهیم بود تا به تعداد حرفه ای های ایران اضافه شود.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: