جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 20 آذر 1395     
«فرمول یک» جایگزین صبح بخیر ایران نیست

باشگاه خبرنگاران جوان: افشین حسین خانی تهیه کننده ای که از سال 81 با رادیو وارد سازمان شد، مدتی است که عهده دار برنامه صبحگاهی فرمول یک شده است، در خصوص شکل گیری «فرمول یک» عنوان کرد: ما به دنبال ساخت یک برنامه صبحگاهی متفاوت و جدید بودیم و هدفمان این بود تا برنامه ای جذاب، با ریتمی تند و شاد بسازیم.

وی افزود: در همین راستا با اعضای گروه فکر جلساتی تشکیل دادیم و با طرح ایده های گوناگون به برنامه ای رسیدیم که در حال حاضر هر روز تا چهارشنبه به روی آنتن می رود.

حسین خانی در خصوص اتفاقاتی که در برنامه رخ می دهد، گفت: می توانم بگویم که تمام بخش ها از پیش تعیین شده و با برنامه‌ریزی هستند و اتفاقات بداهه تنها به گفتگو با مهمانان محدود می‌شود، در غیر این صورت همه بخش ها از قبل تعیین شده اند.

وی با اشاره به رویکرد این برنامه اظهار کرد: «فرمول یک» برنامه اجتماعی است که در آن بخش های گوناگونی وجود دارد و به جهت نگاهی که در آن وجود دارد، هر روز در بخش هایی به اخبار روز به شکل طنز و در بخشی به صورت پیگیری یک خبر و مرور رخداد ها می پردازیم. البته این اتفاقات در کنار حضور مهمانان گوناگون رخ می دهد.

پس از این حسین خانی درباره ی انتخاب عنوان «فرمول یک» اظهار کرد: وقتی کسی اسم فرمول یک را می‌شنود یاد هیجان و سرعت می افتد و برنامه صبحگاهی هم باید همین ویژگی ها را داشته باشد از طرفی ما نیز برای شبکه یک فرمول جدیدی آورده ایم که با این عنوان بی ارتباط نیست.

تهیه کننده «فرمول یک» با تأکید بر این که آن ها جای برنامه «صبح بخیر ایران» را نگرفته اند اظهار کرد: در حال حاضر «فرمول یک» با «صبح بخیر ایران» تفاوت بسیاری دارد و  جایگزین این برنامه محسوب نمی شود و البته اگر ما می‌خواستیم صبح بخیر ایران را ادامه دهیم شاید نگرانی های بیشتری در زمینه ساخت برنامه پیدا می کردیم ولی اینگونه نیست و ما تنها در زمان پخش صبح بخیر مشترک هستیم نه اتفاق دیگری.

حسین خانی در پایان در پاسخ به اینکه «فرمول یک» تا کی ادامه خواهد داشت خاطرنشان کرد: به احتمال زیاد تا عید برنامه ادامه داریم و بعد هم باید دید که چه رخ می دهد؛ چرا که اگر مسئولان باید بخواهند تا ادامه می‌دهیم  و گرنه خداحافظی می‌کنیم.