جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 20 آذر 1395     
پیشنهاد مربیان بسکتبال بانوان اجرایی شد

به گزارش صنعت نیوز، پیشنهاد مربیان بسکتبال بانوان برای دعوت از ناظر فیبا در مرحله نهایی سوپرلیگ عملی شد.

مربیان سوپرلیگی بسکتبال بانوان هفته‌های قبل به فدراسیون بسکتبال پیشنهاد داده بودند برای مراحل نهایی لیگ از ناظران فدراسیون جهانی بسکتبال (فیبا) دعوت کنند تا با سفر به ایران از نزدیک شاهد مسابقات سوپرلیگ باشند.


این مربیان که دغدغه حضور بین المللی بسکتبال بانوان را داشتند،‌ با توجه به محدودیت‌های فدراسیون جهانی برای بازی با حجاب، پیشنهاد دادند مسابقات سوپرلیگ با پوشش اسلامی زیر نظر نمایندگان فیبا قرار بگیرد.


علی توفیق دبیر فدراسیون بسکتبال در این باره گفت: محمود مشحون رئیس فدراسیون بسکتبال دو نامه درمورد بانوان به فدراسیون جهانی ارسال کرده است. این نامه ها پیرو نامه ارسالی وزیر ورزش به موراتوره (رئیس فدراسیون جهانی) تنظیم شدند که در نامه اول از اعضا هیئت رئیسه فیبا و نفرات تاثیرگذار در کمیته فنی درخواست شده که با نظر مثبت به موضوع پوشش بانوان بسکتبالیست نگاه شود.

 

وی درباره نامه دوم بیان کرد: در نامه از نمایندگان فدراسیون جهانی دعوت شده که در فینال سوپرلیگ بانوان حضور داشته باشند و از نزدیک مسابقات با حجاب اسلامی را تماشا کنند.

 

توفیق همچنین درباره نظر وزیر ورزش برای برگزاری مسابقه‌ای نمادین در داخل کشور گفت: مشحون امروز جلسه‌ای با وزیر ورزش دارد و قرار شده روزی را برای برگزاری این مسابقه در ایران تعیین کنیم تا مسابقه‌ای با لباس اسلامی و با حضور نمایندگان وزارت ورزش برگزار شود.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: