جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 20 آذر 1395     
فازهای 13 ، 23،22 و 24 پارس جنوبی تکمیل می‌شود

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده و بر اساس برنامه زمان‌بندی، فازهای 13 و 23،22 و 24 پارس جنوبی تا نیمه نخست سال آینده تکمیل می‌شود.

محمد مشکین فام در بازدید از طرح های درحال توسعه در منطقه یک و دو پارس جنوبی  به برنامه زمان بندی اجرا و راه اندازی فازهای 13 و 23،22 و 24 پارس جنوبی اشاره کرد و اظهار داشت : انتظار می رود با توجه به تزریق نقدینگی، افزایش حجم کالاهای مورد نیاز و تقویت پیمانکاران اجرایی توسط کنسرسیوم این طرح‌ها بخش هایی ازفازهای 13 و 23،22 و 24 پارس جنوبی  تا اواسط سال 96 راه‌اندازی شود..

وی با اشاره به اینکه اهداف مورد نظر کارفرما مطابق پیشرفت های این پروژه ها توسط تیم کنترل پروژه شرکت نفت و گاز پارس به طور مستمر کنترل و ارزیابی می شود ، اظهار داشت: بر همین مبنا یک سری سنگ بنا و برنامه های اساسی به صورت ماهانه تهیه شده و به منظور نظارت دقیق بر فعالیت ها، ارزیابی این اهداف به صورت مرحله ای و پلکانی صورت می گیرد.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس تأکید کرد: اجرای واقعی این پروژه ها و افزایش پیشرفت در مراحل ساخت، مستلزم همکاری و حضور مداوم حوزه های مدیریتی پیمانکاران در محل ساخت پروژه و تشکیل جلسات کارگاهی آنها با بدنه اجرایی به منظور سرعت بخشیدن به اجرای طرح های مورد نظر است.

مشکین فام با بیان اینکه درحال حاضر روند توسعه بخش های پالایشگاهی نسبت به حوزه فراساحل این فازها از تحرک نسبی بیشتری برخوردار است ، افزود: دستیبابی به زنجیره تولید یک فاز استاندارد در هرکدام از این طرح ها بر اساس برنامه زمان بندی اعلام شده، نیازمند شکل گیری فرایندهای توسعه ای متوازن میان این حوزه های کاری است.

 در بازدید مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از پالایشگاه فاز 14 پارس جنوبی مقرر شد پیمانکار این طرح ضمن تقویت بدنه نظارتی خود نسبت به تعیین تکلیف پیمانکاران اجرایی بخش های مختلف پالایشگاه اقدام فوری انجام دهد، به گونه ای که تا اواسط دی ماه سال جاری فعالیت های اجرایی به طور یکپارچه در تمام نواحی آغار شود.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: