جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 21 آذر 1395     
امتناع نمایندگان ایران از رقابت با رژیم اشغالگر قدس

به گزارش صنعت نیوز، دو نماینده ایران در حمایت از مردم مظلوم فلسطین در مسابقات شمشیربازی جایزه بزرگ قطر از مبارزه مقابل نمایندگان رژیم اشغالگر قدس امتناع کردند.

مسابقات شمشیربازی جایزه بزرگ قطر با حضور 160ورزشکار از 32 کشور در بخش آقایان از جمعه 19 آذر آغاز شد که دو ورزشکار کشورمان محمد رضایی و محمد علی کیهانی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین از مبارزه مقابل نمایندگان رژیم اشغالگر قدس انصراف داده و از جدول مسابقات کنار رفتند.

در این مسابقات محمد علی کیهانی در جدول مقدماتی با نماینده رژیم اشغالگر همگروه شدکه از ابتدا انصراف خود را اعلام کرد اما محمد رضایی در جدول مقدماتی با 5 برد مقابل نمایندگان کشورهای ونزوئلا، ژاپن، چین، آمریکا و لهستان از جدول مقدماتی به جدول اصلی مسابقات راه پیدا کرد اما در جدول اصلی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین از مبارزه مقابل نماینده رژیم اشغالگر قدس امتناع کرد و از دور مسابقات کنار رفت.

محمد اسماعیلی و حسین جعفری دیگر نمایندگان کشورمان در مسابقات جایزه بزرگ اپه قطر از صعود به جدول اصلی مسابقات باز ماندند.

در بخش بانوان مسابقات جایزه بزرگ قطر اعظم بختی با شش باخت در گروه خود، مهسا پوررحمتی با پنج باخت و یک برد مقابل نماینده قطر و سکینه نوری با چهار باخت و دو برد مقابل نماینده کره و روسیه از صعود به جدول اصلی مسابقات بازماندند.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: