جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 22 آذر 1395     
انفجار یک منزل مسکونی در مشهد

خبرگزاری ایسنا: علی اکبر حکم آبادی، افزود: این حادثه که در یک ساختمان مسکونی سه طبقه در بلوار محمد آباد رخ داد، ساعت 18:25 دقیقه امشب(21 آذر ماه) با تماس شهروندان به سامانه 125 سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان آتش‌نشانی مشهد، وی با اشاره به حضور بلافاصله ماموران ایستگاه شماره 16 آتش نشانی در محل حادثه، ادامه داد: بر اثر نشت گاز و انفجار خفیف در طبقه دوم این ساختمان مسکونی بیش از نیمی از آشپزخانه دچار آتش سوزی شد و محیط حدودا 70 متری منزل را نیز دود ناشی از آتش سوزی فرا گرفت.

حکم آبادی در خصوص تعداد مصدومین این حادثه، گفت: در زمان وقوع این حادثه هیچ یک از ساکنین در منزل نبوده و خوشبختانه این حادثه کشته یا مصدوم نداشت.

وی تصریح کرد: در جریان عملیات جستجو در دود برای اطمینان از عدم محبوسی افراد، یکی از آتش نشانان به دلیل چیدمان لوازم مستعمل در سرویس پله های طبقه سوم این ساختمان به سرویس پله های طبقه دوم سقوط کرد و مصدوم شد که بلافاصله جهت مداوا به بیمارستان منتقل شد.

سرپرست سه ایستگاه 16،15و 45 سازمان آتش‌نشانی مشهد با تاکید به اقدامات پیشگیرانه آتش نشانان در محل، اظهار کرد: بر اساس بررسی های اولیه نشت و تجمع گاز شهری از شلنگ بدون بست اجاق گاز خوراک پزی در محیط محصور منزل و رسیدن آن به شعله روشن آبگرمکن علت بروز این حادثه است.