جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 22 آذر 1395     
آدم ربایی با سه هویت جعلی دستگیر شد


خبرگزاری میزان: سرهنگ ابراهیم ملاشاهی گفت: در پی آدم ربایی فردی 26 ساله در یکی از خیابان های شهر زاهدان در تاریخ چهاردهم مهر ماه سال جاری، بررسی موضوع به طور ویژه در دستور کار کاراگاهان پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه آدم ربایان طی چند مرحله تماس تلفنی با خانواده فرد ربوده شده درخواست مبلغ 270 میلیون تومان وجه نقد برای آزادی وی را داشتند، افزود: کاراگاهان پلیس با پایش های تخصصی خودروی پژو که با استفاده از آن آدم ربایی انجام شده بود، در یک عملیات غافلگیرانه یکی از آدم ربایان را دستگیر و خودرو را نیز توقیف کردند.

این مقام انتظامی به ادامه تحقیقات تخصصی پلیس اشاره کرد و گفت: ماموران در ادامه رسیدگی به این پرونده، عامل اصلی آدم ربایی را که پس از ارتکاب جرم به شهرستان پاکدشت متواری شده بود و با سه هویت جعلی، خود را از چشم ماموران مخفی کرده بود، شناسایی کردند و پس از هماهنگی با مراجع قضایی وی را در شهرستان پاکدشت دستگیر کردند.

این مقام انتظامی گفت: متهم در تحقیقات تخصصی به ارتکاب آدم ربایی به دلیل اختلافات مالی اعتراف کرد و ماموران فرد ربوده شده را که در کوه های اطراف زاهدان نگهداری می شد آزاد کردند