جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 22 آذر 1395     
تور ایرانی نباید تنها ملاک ارزیابی باشد

به گزارش صنعت نیوز، ملی پوش تنیس روی میز گفت: تور ایرانی نمی‌تواند تنها ملاک برای معرفی برترین های کشور باشد.

محمدرضا اخلاق افزود: پس از اینکه فدراسیون جدید روی کار آمد شرایطم تغییر کرد و انگیزه برای ادامه فعالیت حرفه‌ای در من دوچندان شد.

 وی گفت: متاسفانه به علت اختلافاتی که با فدراسیون قبل داشتم چند سال به مسابقات بین المللی اعزام نشدم و از جدول رنکینگ بیرون آمدم. پس از شروع کار فدراسیون جدید با توجه به نگاه متفاوت و حرفه ای که به رشته تنیس روی میز داشتند و جزو خانواده این رشته محسوب می شدند شرایط برای ادامه فعالیتم فراهم شد و توانستم دوباره به رنکینگ باز گردم. هم اکنون تمرینات خود را در اردوی تیم و بصورت شخصی با جدیت دنبال می کنم.

 

اخلاق پسند درباره برگزاری تور ایرانی تنیس روی میز افزود: در این تور شرکت کردم و تا مرحله یک چهارم حضور داشتم ولی چون مسابقات حذفی بود نتیجه را 4 بر 3 به احمدیان واگذار کردم.

 

وی گفت: برگزاری این مسابقات اهمیت بسزایی داشت زیرا بازیکنان از همه جای ایران در این مسابقات حاضر می شوند و امکان رقابت با برترین های تنیس روی میز را می یابند.

 

اخلاق پسندادامه داد: اما نکته ای که در این رقابت ها وجود دارد این است که نمی توان فقط با استناد به این مسابقات برترین های تنیس روی میز کشور را تعیین کرد. فدراسیون باید تمهیدی در نظر بگیرد تا مسابقات دیگری مثل انتخابی تیم ملی و یا قهرمان کشوری در کنار تور ایرانی در نظر بگیرد زیرا همه بازیکنان برتر به علت حذفی بودن مسابقات تور ایرانی موفق به حضور در مراحل پایانی مسابقات نمی شوند.

 

وی گفت: خوشبختانه در این دوره سطح فنی مسابقات تور ایرانی بسیار بالا بود و با توجه به اینکه جایزه نقدی هم در آن تعیین شده بود بازیکنان با قدرت بیشتر در آن حضور یافتند.

 

اخلاق پسند افزود: بطور حتم تاثیر برگزاری این مسابقات در تمرینات اردوی تیم ملی مشخص خواهد شد و سطح فنی و کیفی بازیکنان در مقایسه با قبل افزایش چشمگیری خواهد یافت.

 

وی درباره لیگ برتر تنیس روی میز افزود: با توجه به صحبت هایی که با مسئولان تیم دانشگاه آزاد داشته ام در لیگ امسال در پیراهن تیم دانشگاه آزاد رقابت خواهم کرد. هرچند که زمان برگزاری لیگ برتر هنوز بطور دقیق مشخص نیست و طبق پیش بینی ها مسابقات از اواسط دی آغاز می شوند ولی امیدواریم که موفق به برگزاری لیگ بسیار خوبی به لحاظ فنی شویم.

 

ملی پوش تنیس روی میز گفت: به تاخیر افتادن زمان برگزاری لیگ اتفاق خوبی نیست چون نیمه اول سال ورزشکاران بیکار هستند و در نیمه دوم درگیر اردوهای تیم ملی، پروتورهای بین المللی و تور ایرانی می شوند و باید در کنار همه این برنامه ها در مسابقات لیگ هم شرکت کنند. این موضوع درصد آسیب دیدگی بازیکنان را بالا می برد و باعث ایجاد شرایط روانی می شود.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: