جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 24 آذر 1395     
تکرار قهرمانی سخت تر از خود قهرمانی است

به گزارش صنعت نیوز، پرچمدار کاروان المپیک و دارنده مدال طلای مسابقات تیراندازی با کمان پارالمپیک ریو، تکرار قهرمانی را دشوارتر از کسب قهرمانی برشمرد.

 زهرا نعمتی در این باره به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: پس از پایان دوره آسیب دیدگی دستم، تمریناتم را برای بازیهای آینده آغاز می‌کنم. هنوز به طور کامل از بند آسیب دیدگی رهایی پیدا نکرده ام.

وی افزود: در مسابقات پارالمپیک 2016 ریو کار سخت تری در مقایسه با پارالمپیک لندن داشتم، چون در ریو شرایط متفاوت بود و با شرایط سخت تری مواجه بودم، در ریو انتظارات از من بیشتر بود و همین امر باعث دشواری کارم می شد.

نعمتی گفت: در پارالمپیک ریو خسته بودم ضمن اینکه باید از عنوان قهرمانی دوره گذشته هم دفاع می کردم. از طرفی تجربه نشان داده است که حفظ عنوان قهرمانی مشکل تر از کسب قهرمانی است و شرایط روحی و روانی نیز موثر است. به هر حال خوشبختانه با دعای خیر مردم، حمایت مسئولان و لطف خداوند توانستم مدال طلا را بار دیگر کسب کنم.

وی درباره اهداف آینده خود افزود: هدفم ادامه تمرینات تا مسابقات پاراآسیایی جاکارتا و پارالمپیک توکیو است. ان شاءالله که بتوانم در این رقابتها هم خوش بدرخشم و باعث سربلندی کشورم شوم.

کماندار پارالمپیکی ایران با اشاره به مرگ بهمن گلبارنژاد گفت: اتفاقی که برای گلبارنژاد در ریو افتاد کام ورزش ایران را تلخ کرد. امیدوارم از این پس هرگز شاهد چنین اتفاقات تلخی برای هیچ ورزشکاری نباشیم.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: