جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: پنجشنبه، 25 آذر 1395     
بیمه و پوشش بیمه ای در صنعت کشتیرانی الگوی ویژه دارد

به گزارش نفت دیلی، همایش تخصصی آموزشی در سازمان بنادر و دریانوردی درباره ایمنی و حفاظت محیط زیست دریایی و نقش مؤسسات پی. اند. آی در بیمه صنعت کشتیرانی برگزار شد.

معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانودری با بیان اینکه بیمه و پوشش بیمه ای در صنعت کشتیرانی با سایر شقوق حمل و نقل متفاوت است، گفت : شرکت های بیمه ای برغم اینکه غیرانتفاعی هستند، معمولاً مواردی را تحت پوشش بیمه قرار می دهند که میزان خسارتش کاملاً مشخص باشد.

 

محمد راستاد با تأکید بر اینکه شرکت های بیمه باید پاسخگوی سهامداران‌شان باشند، افزود : این شرکت ها معمولاً از پرداخت خسارات مربوط به حوادثی که میزان خسارت آن نامشخص است، پرهیز می کنند.

 

عضو هیئت عامل سازمان بنادر و دریانوردی با اعلام اینکه نقش باشگاه های P&I در پوشش بیمه ای خسارات های نامشخص، برجسته می شود، تصریح کرد : خسارتی مثل ریسک جنگ یا خسارت ناشی از آلودگی های نفتی از جمله مواردی است که اصلاً میزان آن مشخص نیست.

 

معاون امور دریایی سازمان بنادر گفت : اعضای پی. اند. آی بر اساس حق عضویتی که پرداخت می کنند، مشمول حمایت و جبران خسارت این شرکت، برای موارد نامشخص، می شوند.

 

راستاد گفت : سمینار آموزشی سازمان بنادر با هدف آشنایی و شناخت فعالان بخش خصوصی و دولتی حمل و نقل دریایی کشور با آخرین رویکردها و جنبه های مختلف فنی و تخصصی این حوزه در صنعت بیمه دریایی و کلوپ P&I تشکیل شده است.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: