جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: پنجشنبه، 25 آذر 1395     
فعالیت سینمایی این روزهای علی نصیریان از زبان همسرش

خبرگزاری میزان: فاطمه بیات همسر استاد علی نصیریان گفت: خدا را شکر نسبت به چند وقت قبل حال بهتری دارم اما با این حال زندگی مسیر استمرار خود را طی می کند.

وی ادامه داد: بازیگری حرفه بسیار دشواری است که نصیریان نیز به دلیل حجم بالای فعالیت هایش در این عرصه، وقتی به منزل می آید، بسیار خسته است.

بیات همچنین اظهار کرد: البته برخی اوقات که تنوع بیشتری در کار وجود داشته باشد، همسرم کمتر خسته می شود اما در شرایطی که در یک محل ثابت حضور دارد، خستگی بیشتری را تحمل می کند.

همسر استاد نصیریان در ادامه صحبت های خود تصریح کرد: علی نصیریان هم اکنون مشغول ایفای نقش در یک فیلم سینمایی است که قرار است برای بهمن ماه آماده شود.

بیات یادآور شد: پیش تر و در مواردی اتفاق افتاده بود که فیلمنامه های پیشنهادی به همسرم را مطالعه می کردم اما در شرایط کنونی که بیمار هستم چنین کاری را انجام نمی دهم.

وی خاطرنشان کرد: البته با توجه به اینکه حجم کار در فیلم سینمایی جدید نصیریان بالا است، بعید می دانم که این اثر برای بهمن ماه آماده شود.

گفتنی است، در کارنامه هنری استاد علی نصیریان، ‌فیلم های سینمایی و سریال هال تلویزیونی بسیار ارزشمندی دیده می شوند که جدیدترین فعالیت های این پیشکسوت عرصه بازیگری مربوط به ایفای نقش او در سریال " شهرزاد" بود.

در سریال پرطرفدار " شهرزاد" که حسن فتحی کارگردانی آن را  برعهده داشت، هنرمندانی همچون شهاب حسینی، ترانه علیدوستی، مصطفی زمانی، مهدی سلطانی، پریناز ایزدیار، ساقی زینتی، گلاره عباسی، پرویز فلاحی پور به ایفای نقش پرداختند.