جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 28 آذر 1395     
نشت گاز یک مراسم عروسی را بهم زد

خبرگزاری فارس: ابوالقاسم پالیزگیر امروز در کرج اظهار داشت: عصر روز جمعه مطلع شدیم که حادثه‌ای در یکی از تالارهای پذیرایی واقع در جاده آتشگاه اتفاق افتاده است.

وی افزود: با بررسی‌های انجام شده مشخص شد که در این تالار مراسم عروسی برگزار می‌شد که به دلیل نشت گاز، تعدادی از میهمانان دچار مسمومیت شدند.

عالی‌ترین نماینده دولت در ساوجبلاغ تصریح کرد: تعدادی از میهمانان پس از رسیدن اورژانس به محل ب صورت سرپایی مداوا شدند، اما 27 نفر به مراکز درمانی در شهرستان کرج انتقال یافتند.

پالیزگیر در پاسخ به این پرسش که چرا حادثه‌دیدگان به بیمارست‌های کرج منتقل شدند، گفت: این حادثه در نزدیکی شهرستان کرج اتفاق افتاد و به همین دلیل شهروندان با اورژانس در کرج تماس گرفتند.

وی بیان داشت: از سوی دیگر محل حادثه به دو بیمارستان شهید مدنی و البرز نزدیک‌تر بود تا بیمارستان امام صادق (ع) در ساوجبلاغ و به همین دلیل افراد حادثه‌دیده به این دو بیمارستان اعزام شدند.

فرماندار شهرستان ساوجبلاغ افزود: این حادثه حدود ساعت 19 روز جمعه رخ داد و پس از انتقال 27 نفری که در تالار پذیرایی فوق و در حین مراسم عروسی به دلیل نشت گاز مسموم شده بودند، در این دو بیمارستان مداوا شدند.

پالیزگیر ادامه داد: از این تعداد 9 نفر بستری گردیده و دیگران در همان لحظات ابتدایی ورود به بیمارستان و دریافت خدمات پزشکی، مرخص شدند.

وی اظهار داشت: حال 9 نفر باقی مانده نیز رضایت‌بخش توصیف می‌شود و خوشبختانه هیچ کس در اثر این حادثه تلخ جان خود را از دست نداده است.

فرماندار پالیزگیر با اشاره به استفاده وسائل گرمایشی در فصل سرما گفت: بارها از سوی مسؤولان و رسانه‌ها و نهادهای امدادی و پزشکی به شهروندان توصیه شده است که در زمان استفاده از وسائل گرمایشی، احتیاط کرده و مسائل ایمنی را رعایت کنند.

وی در پایان تصریح کرد: اگر این موارد رعایت شده بود، به طور قطع شاهد حادثه تلخ در یک مراسم عروسی نبودیم.