جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 28 آذر 1395     
هفته شهرداری ها و رقابت تهران-جنوب

به گزارش صنعت نیوز، چهار تیم شهرداری و همچنین تیم های تهرانی و جنوبی در هفته هشتم لیگ برتر بسکتبال با یکدیگر مسابقه می دهند.

هفته هشتم لیگ برتر بسکتبال با چند مسابقه دیدنی فردا برگزار می شود. در این هفته تیم های شهرداری با یکدیگر روبرو می شوند،‌ تیم های بدون خارجی مصافی برابر دارند و یک تیم جنوبی به تهران و یک تیم تهرانی به جنوب سفر می کنند.

دانشگاه و نفت به دنبال جبران هفته قبل

دو تیم دانشگاه آزاد و نفت آبادان هفته قبل مقابل شهرداری اراک و کاشان شکست خوردند و با شرایطی مساوی این هفته در تهران به مصاف هم می روند. نفت آبادان در این بازی، دورون پرکینز بازیکن خارجی جدید خود را هم در اختیار دارد که جایگزین زلاتکو شده است. این بازیکن آمریکایی سابقه بازی در یورولیگ و قهرمانی با تیم المپیاکوس یونان را دارد.

دانشگاه آزاد و نفت آبادان در لیگ برتر تا به حال هفت بار با یکدیگر مسابقه داده اند که دانشگاه در مجموع 4 بر 3 از نفت پیش است.

رویارویی هاشمی و شاهین طبع

مسابقه تیم های پتروشیمی بندرامام و شیمیدر تهران از جهت رقابت مربیان دو تیم جذابیت بیشتری پیدا می کند. مصطفی هاشمی سرمربی شیمیدر و مهران شاهین طبع سرمربی پتروشیمی بندرامام در سال های گذشته بارها در ترکیب تیم های بزرگ با یکدیگر روبرو شده و مسابقه تیم های این دو مربی معمولا جالب توجه است.

پتروشیمی که تنها یک باخت مقابل تیم هم استانی خود تجربه کرده،‌ در این بازی امتیاز میزبانی هم دارد.

تبریز بازنده 5 رقابت با اراک

تیم تبریز که در لیگ امسال چهار برد به دست آورده،‌ این هفته میزبان شهرداری اراک است. تبریز و اراک از لیگ دسته یک 93-94 تا پایان فصل قبل، پنج بار با یکدیگر مسابقه داده اند که در تمام این رقابت ها شهرداری اراک برنده شده است. به این ترتیب تیم تبریزی در صورت برد در بازی فردا،‌ طلسم شکست ها مقابل اراک را می شکند و در جدول رده بندی شرایط بهتری پیدا می کند.

مسابقه بدون خارجی

نیروی زمینی و AS شیراز که تنها تیم های بدون خارجی لیگ هستند، این هفته در تهران با یکدیگر روبرو می شوند. شیرازی ها که هفت شکست متوالی را تجربه کرده اند،‌ امیدوار به کسب اولین برد فصل هستند.

میزبانی کاشان بعد از برد بزرگ

تیم شهرداری کاشان بعد از‌ بردی که در خانه نفت آبادان به دست آورد، این هفته میزبان شهرداری گرگان یکی از تیم های انتهای جدول است. کاشان تا به حال سه برد و گرگان یک برد در لیگ امسال به دست آورده  و هر دو تیم در هفته های اخیر با بازیکنان خارجی تقویت شده اند.

برنامه کامل مسابقات هفته هشتم به این شرح است:

15:30 شهرداری تبریز - شهرداری اراک

16:00 نیروی زمینی - آ اس شیراز

16:00 پتروشیمی بندرامام - شیمیدر تهران

16:00 شهرداری کاشان - شهرداری گرگان

16:00 دانشگاه آزاد - نفت آبادان
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: