جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 29 آذر 1395     
کنفرانس ترمینال اپراتورهای خاورمیانه برگزارشد

به گزارش صنعت نیوز، کنفرانس ترمینال اپراتوهای خاورمیانه TOC 2016 در دسامبر سال میلادی جاری در شهر دبی - امارات متحده عربی برگزار شد.

در کنفرانس ترمینال اپراتوهای خاورمیانه TOC 2016 که دسامبر سال میلادی جاری در شهر دبی - امارات متحده عربی همانند سال های گذشته با حضور مهم ترین و بزرگ ترین اپراتورهای پایانه های کانتینری فعال در منطقه خاورمیانه برگزارشد، مهم ترین وقایع بین المللی تاثیرگذار برعملکرد بنادر کانتینری منطقه و اپراتورهای آنان پرداخته شد  و چالش ها و فرصت های فراروی آنها مورد  بحث و بررسی قرار گرفت.

بنابراین گزارش، در حاشیه این کنفرانس، نمایشگاهی با حضور بزرگ ترین سازندگان تجهیزات، ماشین آلات بندری وتولید کنندگان سامانه های نرم افزاری بر پا شد که در آن شبیه سازها به عرضه آخرین محصولات خود پرداختند.

با توجه به ورود مجدد ایران به عرصه کسب و کار و مبادلات تجاری بین المللی پس از برجام، یکی از پانل های تخصصی این کنفرانس به این موضوع تخصیص داده شده بود که در آن از سوی برگزارکنندگان کنفرانس از کاپیتان حمزه کشاورزمدیرعامل شرکت حمل ونقل کانتینری کشتیرانی و مهندس علیرضا چشم جهان عضوانجمن کشتیرانی و خدمات وابسته به عنوان دو مدیر باسابقه و خبره ایرانی درعرصه فعالیت های کشتیرانی و خدمات بندری دعوت به عمل آمده بود.

در این کنفرانس متخصصین ایرانی به تشریح آخرین تحولات و پیشرفت های کشورمان در حوزه حمل و نقل دریایی، توسعه بنادر و شبکه لجستیکی کشور پرداختند که با استقبال گسترده و پرسش های مختلف شرکت کنندگان کنفرانس همراه شد و این سخنرانی ها سبب شد که رویکرد حاکم بر فضای توسعه اقتصادی کشورمان را که پس از ورود مجدد به عرصه های جهانی شکل گرفته، تشریح گردد.