جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 29 آذر 1395     
کشتی سازی های کاسکو ادغام شدند

به گزارش صنعت نیوز، گروه حمل و نقل کاسکو چین کشتی سازی های خود را در یک واحد با نام تجاری کشتی سازی صنایع سنگین کاسکو (CSHI) ادغام کرد.

شرکت دولتی گروه حمل و نقل کاسکو چین که خود از ادغام گروه حمل و نقل دریایی کاسکو و شرکت کشتیرانی چین به وجود آمده است کشتی سازی های دو گروه را با یکدیگر ادغام کرد.

بر اساس این گزارش، گروه حمل و نقل دریایی کاسکو علاوه بر شش یارد کشتی سازی خود، مدیریت دو یارد با سرمایه گذاری مشترک کشتی سازی صنایع سنگین کاوازاکی ژاپن را نیز بر عهده دارد؛ این درحالی است که کشتیرانی چین پنج یارد کشتی سازی دارد.

این گزارش در ادامه ضمن اشاره به ادغام یاردهای کشتی سازی دو گروه افزود: از این پس، 13 یارد در یک مجموعه با نام تجاری کشتی سازی صنایع سنگین کاسکو به فعالیت خود ادامه می دهند که به دنبال آن CSHI سومین کشتی سازی بزرگ کشور چین به حساب می آید.

بر همین اساس Wang Yuhang، مدیر کشتی سازی CSHI، گفت: هدف از ادغام کشتی سازی های این کشور و ادامۀ فعالیت آنها تحت یک نام تجاری ارتقاء جایگاه گروه حمل و نقل کاسکو در صنعت کشتی سازی و تحقق بخشیدن به استراتژی سال 2025 میلادی این شرکت برای سوددهی بیشتر است.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: