جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 30 آذر 1395     
ایزوایکو بعنوان مرکز برتر تحقیق و توسعه در کشور برگزیده شد

به گزارش صنعت نیوز، مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) به عنوان مرکز برگزیده تحقیق و توسعه صنعتی کشور از سوی وزارت صنعت،معدن و تجارت انتخاب شد.

مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) از شرکت های تابعه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به عنوان مرکز برگزیده تحقیق و توسعه صنعتی کشور از سوی وزارت صنعت،معدن و تجارت انتخاب شد.

 

از بین صد شرکت و کارخانجات داخل کشور، ایزوایکو به عنوان شرکت برتر در حوزه R&D (تحقیق و توسعه) صنعتی انتخاب و از سوی وزارت صنعت،معدن و تجارت مورد تقدیر قرار گرفت .

 

این شرکت در سالهای اخیر از رشد وتحول قابل توجهی برخوردار است و در حوزه طراحی و ساخت شناورهای خاص و همچنین تجهیزات ،مهندسی و اجرای سکوهای نفتی و گازی به موفقیت ها و رکوردهای خوبی دست یافته است.

 

مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران ( ایزوایکو) در سالهای اخیر بازارهای جدیدی را بدست آورده که یکی از مهم ترین آنها در حوزه تحقیق و توسعه تعمیرات اساسی دکل های حفاری (جک اپ ها) بوده است.

 

ایزوایکودر سال 92 به این بازار ورود وتاکنون توانسته 6 دکل حفاری را تعمیراساسی کند.

 

همچنین شکستن رکورد گذشته خود در راه اندازی سکوهای گازی پارس جنوبی از 160 روز در فاز 16 به 62 روز در فاز18 نیز از جمله دیگر مزیت های حوزه تحقیق و توسعه این شرکت است.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: