جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 3 شهريور 1388     
احداث منوریل در تبریز از اولویت های شهرداری است

به گزارش خبرنگار گوره اجتماعی صنعت نیوز، شهردار تبریز پیگیری و اجرایی کردن احداث منوریل را از اولویت های کاری معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز دانست.

مهندس علیرضا نوین در مراسم معارفه معاون جدید حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز با تأکید بر ضرورت ایجاد تحول اساسی در زیر ساخت های حمل ونقل درون شهری به منظور ساماندهی وضعیت ترافیکی از پیش بینی برنامه های جدید در این حوزه خبر داد و گفت : توجه ویژه به اصلاحات هندسی نقاط باقی مانده شهر ، ایجاد و توسعه خطوط ویژه دوچرخه ، توسعه پارکبان ، پیگیری و نمائی کردن احداث منوریل ، پیگیری مصوبات سفر دوم ریاست جمهوری ، تسریع و نصب و استفاده از فن آوری های دور نظیر GPs از جمله اولویت های کاری معاونت جدید حمل و نقل و ترافیک تبریز در سال جاری است .

شهردار تبریز در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سیاستهای ابلاغی سند چشم انداز ایرا 1404 و نظام جامع حمل و نقل کشو خواستار تسریع در تحقق این امر به منظور تعیین تکلیف سیاستهای اجرایی این بخش شد.

مهندس نوین افزود: از سال 84 تا کنون قدمهای بزرگی در بخش حمل و نقل برداشته شده و شهرداری به طور متوسط بالغ بر 50 درصد بودجه های سالاانه خود را در این حوزه هزینه کرده است شهردار تبریز در پایان ابراز امیدواری کرد با مدیریت اصولی در حوزه حمل ونقل درون شهری مشکلات این بخش بیش از گذشته مرتفع گردد.

 
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: