جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 4 شهريور 1388     
یک تخته پتو جایزه قهرمان کشتی جهان!

مربی سازنده کشتی خوزستان گفت: مسئولان سیاسی و ورزشی شهر اندیمشک هیچ توجهی به قهرمانان جهانی کشتی این منطقه ندارند.

مهرزاد قلاوند در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: سعید عبدولی دو سال است که قهرمان جوانان جهان می شود اما تنها هدیه ای که تا امروز به او تعلق گرفته است یک تخته پتو است که سال گذشته به وی اهدا شد و امسال نیز مسئولان سیاسی و ورزشی اندیمشک و استان خوزستان هیچ جایزه ای را به وی ندادند.

وی گفت: سال گذشته از عبدولی خواستم تا در مورد این نارسایی و کمبودها حرفی به میان نیاورد اما امسال وی را تشویق می کنم تا از نارسایی و کمبودها بگوید تا شاید مسئولان شهر از جمله نماینده مجلس شورای اسلامی و مسئولان تربیت بدنی توجهی به وی و دیگر قهرمانان کشتی خود داشته باشند.

مربی سازنده کشتی خوزستان تصریح کرد: باشگاهی که عبدولی و حبیب الله اخلاقی عضو تیم ملی در رقابتهای جهانی دانمارک و چندین قهرمان دیگر ملی در آن تمرین می کنند فاقد آب و برق و سرویس بهداشتی مناسب می باشد و کشتی گیران باید با شلنگ آب بخورند. اما صخراوی مدیر کل تربیت بدنی استان خوزستان که هیچ سابقه ورزشی ندارد بجای کمک به ما که یک باشگاه قهرمان پرور هستیم اجاره یکصدو پنجاه هزارتومانی ما را به سیصد هزار تومان افزایش داد و به این طریق مزد زحماتمان را داد.

وی تاکیدکرد: در مراسم استقبال از عبدولی دارنده مدال طلای جوانان جهان تنها با دو بنر که توسط هیئت کشتی استان خوزستان تهیه شده بود و یک تاج گل که با هزینه شخصی تهیه کرده بودم حضور یافتم و نه تنها کسی از شهرستان اندیمشک نیامد بلکه هیچ تقدیری نیز از وی نشد.

قلاوند ادامه داد: برخی قهرمانان کشوری کشتی شهرستان اندیمشک در این شهر صاحب زمین شده اند اما این قهرمان هنوز هیچ هدیه و یا جایزه ای دریافت نکرده است و این نشان از بی ضابطه بودن این مسائل دارد.

وی اظهار داشت: ما داریم سعید عبدولی که در آینده یک قهرمان المپیک است را با این کارها از ورزش فراری می دهیم و متاسفانه این کشتی گیر با کوله باری از مشکلات خانوادگی باید فکر و ذکر خود را بجای مسائل قهرمانی معطوف به مشکلات شخصی کند و با ادامه روند بی توجهی نماینده مجلس، مسئولان سیاسی و ورزشی شهرستان اندیمشک و مسئولان ورزش استان خوزستان یک نابغه ورزشی را از مسیر واقعی خود منحرف می شود.

 
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: