جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 14 شهريور 1388     
سرگردانی1500دانش آموز اصفهانی

مهر:‌ در حالیکه چند روزی تا آغاز سال تحصیلی جدید باقی نمانده، زمین یکی از مدارس وقفی اصفهان از سوی مالک بازپس گرفته شد.

معاون برنامه ریزی توسعه و مدیریت آموزش و پرورش استان اصفهان در اصفهان در این خصوص اظهار داشت: زمین موقوفی مذکور، در خیابان بزرگمهر اصفهان قرار دارد که اکنون توسط شخص اهدا کننده زمین با حکم تخلیه دادگاه پس گرفته شده و وسائل یکی از این مدرسه‌ها نیز در خیابان در انتظار محلی برای استقبال از دانش آموزان است.

مجید بصیری بااشاره به اینکه تاکنون جلسات زیادی را سازمان آموزش و پرورش با متولی امر داشته، ادامه داد: در زمین وقفی یاد شده دو مدرسه وجود دارد ‌که اکنون یکی از این مدارس با حکم تخلیه دادگاه دچار مشکل شده و باید در انتظار مدرسه دوم نیز بود.

وی با اشاره به اینکه اکنون مدرسه تخلیه شده توسط مراجع ذیربط پلمپ شده است، عنوان کرد:‌ در یکی از این مدارس 400 دانش آموز و در دیگر مدرسه در دو نوبت بیش از هزار و 80 دانش آموز مشغول به تحصیل هستند.

بصیری با اشاره به اینکه ساختمان اصلی نیز مربوط به سازمان آموزش و پرورش است، خاطرنشان کرد: گویا متولی و واقف این زمینها در نظر دارد تا پس از پس گیری این زمینها این مکان را در اختیار و اجاره یک دانشگاه قرار دهد.

در حال حاضر والدین دانش‌آموزان سرگردان در نشانه اعتراض به چنین حرکتی در با حضور در استانداری به این مسئله اعتراض کرده و خواستار رسیدگی سریع و رفع شدن این مهم شدند.

 
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: