جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 14 شهريور 1388     
محدودیت سود تولید کنندگان موتورسیکلت به دنبال افزایش قیمت ورق فولاد

به گزارش صنعت نیوز به نقل از خبرخودرو، عضو هیأت مدیره سندیکای تولید کنندگان قطعات موتور سیکلت خبر از افزایش ناگهانی قیمت ورق در بازار ایران داد و گفت : در چند روز اخیر قیمت ورق از مرز 15 درصد نیز گذشته است.

مسعود مستوفی با بیان این مطلب افزود : افزایش قیمت ورق که 50 الی 60 درصد ماده اولیه تولید قطعات موتورسیکلت را تشکیل می دهد ، موجب محدود کردن سود تولید کنندگان موتور سیکلت و تحت فشار قرار دادن آنان شده است.

وی افزود : هم اکنون به دلیل آنکه تولید کنندگان موتور سیکلت در انتهای فصل کاری قرار دارند با رکود بازار مواجه بوده مشتریان کمتری دارند و چنانچه دست به افزایش قیمت موتور سیکلت زنند تمامی بازار را از دست می دهند . به همین دلیل هم اکنون تولید کنندگان این محصول تحت فشار شدیدی قرار دارند.

مستوفی در خصوص علل بالا رفتن قیمت ورق در بازار کشور گفت : گران شدن این محصول در بازار جهانی و همچنین تغییر و تحولاتی که در فولاد مبارکه در حال انجام شدن است از علل افزایش قیمت ورق بوده است.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون قیمت ورق داخلی و خارجی یکسان است گفت: ذکر این نکته ضروری است که کیفیت بالای محصولات موجب شده که از نظر قیمت با محصولات وارداتی که عمدتاً از روسیه هستند تفاوتی نداشته باشد.

 
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: