جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 21 شهريور 1388     
زورگيران تهران بزودی محاكمه می‌شوند

فارس: 3 سارق زورگير مسلح به اسلحه كلت كمري بزودي در دادگاه محاكمه مي‌شوند.

از ابتداي اسفند سال گذشته ماموران پليس آگاهي در جريان وقوع يك سري سرقت در قالب زورگيري قرار گرفتند ماموران با بررسي اظهارات شاكيان پرونده دريافتند سه متهم پس از آنكه افرادي را سوار خودرو كرده‌اند با تهديد اسلحه كلت كمري اموال و وسايل آنها به سرقت برده‌اند.

يكي از شاكيان پرونده مدعي شد: از ميدان ونك قصد عزيمت به ميدان آزادي را داشته است كه پس از سوار شدن در خودرويي كه دو سرنشين در قسمت جلو و يك سرنشين در قسمت عقب داشت مورد سرقت قرار گرفته است.

اين فرد افزود: پس از طي مسيري سرنشين جلويي خودرو به سمت عقب بازگشت و با تهديد يك اسلحه من را وادار كرد اموال خود را به سرنشين كناري خود بدهم و پس از طي مسيري نيز من را در حاشيه اتوبان رها كرد.

سيفي قاضي واحد اظهار نظر دادسراي امور جنايي تهران بزرگ درباره اين پرونده گفت: با چهره‌نگاري از متهمان دستگيري سارقان در دستور كار ماموران پليس قرار گرفت و به اين ترتيب 19 خرداد سال جاري ماموران موفق شدند اين خودرو را شناسايي كرده و سرنشينان آن را طي 3 عمليات غافلگير كننده دستگير كنند.

وي ادامه داد: از محل اختفاي سردسته باند يك اسلحه كلت كمري، 2 قمه و همچنين تعداد زيادي مدارك شناسايي غير، كشف شد و به اين ترتيب اين افراد مجرم شناخته شدند.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: